Альдебаран• 04 июня 2025

Який поверх краще обрати?

Запитаю і я. Новобудова 12 поверхів, на 1 паркінг. Є квартири на 2, 9 та 11 поверхах. Однакові. Який краще, схиляємось до 9.
Результат:
вже голосів: 90
54 (60%) 2
31 (34.44%) 9
5 (5.56%) 11
Аль де Барановна• 04 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
Живу на втором, над паркингом. Не только шумно, но и окна все время держим закрытыми - на улице ты как на ладони
Якщо під вікнами паркінг - то вже без різниці, на 2 чи на 5, однаково погано.
Аль де Барановна• 04 июня 2025
Ответ дляЯк_наготую...
И грабят второй только в путь.
Лезут запросто.
Останні поверхи грабувати не складніше)
Аль де Барановна• 04 июня 2025
Ответ дляГл. Амурная
Свекровь сейчас живёт на 2. Холодно, так как под ней паркинг.
Зимой машины прогревают,все в окна идёт.
Не у всіх паркінг знизу)
В мене під вікнами клумби, жасмін, бузок, величезна чайна троянда. З іншого боку будинку - вишня, абрикос і шовковиця, яку можна просто з вікна рвати)
Фиктивная• 04 июня 2025
Ответ дляMs. Доброта
100%. Обрали останній і ніразу не пошкодувала. Інших варіантів навіть не розглядали. Після третього це такий кайф
Я це не врахувала, зверху ’боулінг клуб’ по ламінату, це просто нестерпно
Гл. Амурная• 04 июня 2025
Ответ дляАль де Барановна
Не у всіх паркінг знизу)
Так моя подруга живёт. Вода ещё есть всегда, пешком всегда ходит, летом прохладно. На окна ,правда ,решетки поставила.
Мастер Пис• 04 июня 2025
Ответ дляАль де Барановна
він не під вікнами , підземний
Смажена полуничка• 04 июня 2025
Я б вибрала 2, живу на 10, до этого жила на 20
Ms. Доброта• 04 июня 2025
Ответ дляФиктивная
Співчуваю. Сусіди зверху це жах, як згадаю. В мене моральна травма після тих слонів, тому лише к на остінніх поверхах розглядали для покупки. Як на мене, то краще хай дах протікає, ніж ті гупання