ЛюблюДевчонок• 04 июня в 19:42
Дівчатка, робота прибиральницею
за 115 грн в час це дуже мало? Графік з 8 ранку до 20.00 Графік 2 через два. Київ
ТрамвайGirl• 04 июня в 20:50
Ответ дляИнстагра_мерша
Я підробляла в декреті,то багато робіт,де зранку 3- 4 години прибрав,а потім просто підтримка чистоти і пиття безкоштовної кави на кухні. Часом думаю, чого я кинула ту роботу))))
Наші прибиральниці теж не виглядають змученими.
Але всюди чисто, тобто гроші вони отримують не за гарні очі.
Играю_на_кларнете• 04 июня в 21:32
Ответ дляТрамвайGirl
По 12 годин працювати ніякого здоров´я не вистачить.
У нас зараз у ліцей шукають техперсонал, то буде 12-15 тисяч з/п за 5 робочих днів. Годин набагато менше.
Странно. У нас в гимназии 40 рабочих часов в неделю и зп 8т. Те же часы получатся, что и у автора
Играю_на_кларнете• 04 июня в 21:32
Ответ дляБабулька
Ну, знаете, туалеты драить тоже приятного мало.
Особенно после некоторых засранцев.
Пусть идёт главбухом
Инстагра_мерша• 04 июня в 22:31
Ответ дляТрамвайGirl
А наші виглядали змученними)))) Правда , мали 500 Дол з повністю офіційним оформленням і дотриманням КЗОТу і подарунки на всі свята. Готові були помучатись)))До чого ваші прибиральниці, якщо я описала свій досвід, він в кожного буде інакший До речі,тоді 500 Дол коштував метр житла в передмісті
Куплю орехи• 05 июня в 13:07
Перечитаю тему, мені здається що мала оплата, але якщо прибирати 2-3 год інтенсивно, може за ці 12 год не напружуючись робота, тоді ок, ще і 2 вихідних
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 июля в 18:42
Ответ дляТрамвайGirl
Якщо за 8 годин, то це норм. Працюю в бюджетній організації, так прибиральниці мінімальну зарплату отримають. Постійно на ногах. Дехто не витримаує, через тиждень-два звільняються.
ТрамвайGirl• 04 июля в 18:52
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Якщо не помиляюся, то там 7 чи 8 годин у них під час навчального року.
Працюють чимало, під час уроків миють коридори. Влітку перед початком навчального року миють стіни, вікна, парти.
Дехто бере півтори ставки, але тоді площа, яку треба прибирати, більша.