Хачапууури• 03 июня в 23:52

Немає настрою йти на роботу

Просто за одну мить побачила хто є хто. В нас перевірка на носі, треба закривати всі хвости, приводити все до ладу. Роботу завжди роблю вчасно, відповідально ставлюсь, інколи навіть занадто. Так сталось що колега, яку я вважала що вона норм, запитала дозволу чи можна взяти мій ноут поки перерва, бо в неї щось там полетіло, покористувалась вона.. і ввечері дзвінок від начальниці з криками "завтра прийдеш на роботу я тобі всиплю по 1 число" почала мене відчитувати, що я неправильно сформувала звіт, що він недороблений, що я підставляю всіх перед перевіркою, орала на мене, я нічого не відповіла їй, бо останні тижні дуже напружені були, і я почала вже сумніватись в собі,потім попрощалась і все. Набирає через 5 хв і каже все ок, то А(колега моя), здалось що зі звітом не те, а то твоя чернетка була, давай пока до завтра. І тут я така собі задумалась а ок це чи ні?
Хтомолодець? Я!• 03 июня в 23:54
Я б обиделась на вашем месте. Чтоб на меня еще и гнали, когда я ответственно отношусь к работе итд ..
автор Хачапууури • 03 июня в 23:55
Ответ дляХтомолодець? Я!
А я і обідилась, позвонила, тонну 💩 на мене вилила ні за що ні про що. А все тому що колега дала привід
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 июня в 23:56
Не йдіть)
автор Хачапууури • 03 июня в 23:57
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Не йдіть)
Гроші самі по собі не заробляться🙄
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 июня в 23:58
Ответ дляХачапууури
Гроші самі по собі не заробляться🙄
Тоді в чому суть питання? Якщо вам приємно з такими людьми працювати, то терпіть
автор Хачапууури • 04 июня в 00:00
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Роботу іншу певно час шукати
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 июня в 00:01
Ответ дляХачапууури
Роботу іншу певно час шукати
Теж так думаю, що час( Я не терплю такого ставлення на роботі, ще й безпідставно
автор Хачапууури • 04 июня в 00:07
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дуже звикла до цього місця просто, люблю роботу, сам процес. Мені пропонували навіть перейти в іншу компанію на трохи кращу зп. Я відморозилась тоді, а зря. Думала що шило на мило проміняю, думала тут я свой человек, колектив лапочки..
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 июня в 00:19
Ответ дляХачапууури
Я так теж думала. 6 років на улюбленій цікавій роботі, поки не сіли на голову й не звішали ноги( Тож я вас дуже розумію. Але я переборола свій страх піти
автор Хачапууури • 04 июня в 09:36
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ви лишились задоволені?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 июня в 10:05
Ответ дляХачапууури
Ви лишились задоволені?
Так) Поживу для себе трохи влітку
автор Хачапууури • 04 июня в 10:44
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так) Поживу для себе трохи влітку
Це добре) рада за Вас🥰