Тишком_нишком• 04 июня 2025
Дівчата! Ось таке горло зараз горло(
Температури немає взагалі. Трохи піднивають ноги і болить горло. Зробила стрептотест, позитивний. Невже ангіна може бути без температури?
Тишком_нишком
• 04 июня 2025
Ответ дляVlada-Maria
це більше схоже на хронічний тонзиліт. А ниють і крутить ноги - на його ускладнення, початкову стадію ревматизму. Ви ревмопроби робили?
Так, з іншого приводу.
В нормі
Сплюшка• 04 июня 2025
Ще хороший спосіб - на ручку ложки намотати бинт. Зробити кашицю густу з соди і трошки води. Обробляти цим розчином пробки