Планшетница• Изменено 04 июня в 20:38
Прийшло повідомлення, що мама заходила в Телеграм, хоча в неї звичайний
Кнопочний телефон без інтернету. Як так може бути? Пару днів назад вона була в магазині Водафон, де міняли їй сім карту, бо стара вже давня. Номер зберігся. Чи не могли працівники магазину щось намахлювати? Я не знаю чи стару сімку їй віддали чи ні. Може хтось розуміється на цьому ? Поясніть що робити.
Міс Всесвіт• 04 июня в 20:38
Нічого не робити. Ваша мама телеграм не користується, злому нема, то й проблеми нема
Планшетница
• 04 июня в 20:39
Ответ дляМіс Всесвіт
А чому ж прийшло мені на телеграм, що вона в 2 часа ночі була в телеграм?
Я б такое не носила, но продаю• 04 июня в 20:40
Ответ дляПланшетница
Его установил себе кто-то другой
САМ_ТАКОЙ• 04 июня в 20:42
Може бути що цим номером хтось давно користувався і залишився телеграм від нього.(Наприклад у дитини в планшеті,там батьки до строку придатності сім карти не звертають увагу)
Або хтось інший має повноцінний доступ до номера,тому що щоб заново зареєструватися повинен бути доступ до сім карти.
ВыФсеВрете• 04 июня в 20:44
Напишите и спросите кто это пользуется этим номером.
У мамы вообще был телеграм когда-то?
Планшетница
• 04 июня в 20:48
Може подзвонити кудись на гарячу лінію чи у Водафон до оператора?
Астановитесь• 04 июня в 20:56
Ответ дляПланшетница
Щоб що?
ГендиреХтор• 04 июня в 21:00
это стремно/ особенно если это мамин финансовый номер. Значит у кого то к нему есть доступ. Я бы в первую очередь озаботилась безопасностью банковских карт
Дайте згадаю• 04 июня в 21:24
Номер еще активен? Как давно его пополняли? Выше правильно пишут, кто-то получил доступ к номеру
Планшетница
• 04 июня в 21:33
Ответ дляДайте згадаю
Активний номер. Мама міняла стару сімку на нову зі збереженням номеру. Стару сімку віддали. Ну я не знаю чи стара сімка, то точно мамина. Але ж стара повинна блокуватися.
Поддакиваю иногДА• 04 июня в 21:35
Ответ дляПланшетница
По гетконтакту перевіряли? Може дублікат карти хтось зробив. Є акція на два пристрої установка. Або спробуйти встановити на комп її телеграм і побачите звідки вход і яка переписка
Планшетница
• 04 июня в 23:58
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Перевірити по гетконтакту мамин номер? А як встановити на комп її телеграм?
Поддакиваю иногДА• 05 июня в 06:16
Ответ дляПланшетница
Так, побачите чи ще там інші дані є. Ви ніколи телеграм не встановлювали? Хоч на планшет, хоч куди