Марфа Українівна• 04 июня 2025
Все, здаюсь, буду переходити на міноксидил( АГА
Страждаю сильним АГА з 14 років. Зараз 34.
4 роки тому кинула МіноМакс після 1,5 років використання, тому що завагітніла.
Ці 4 роки користувалась різними спреями курсами, пила блокатори, ампули Віші. Ніби ок було з періодичними загостреннями. Цієї зими волосся хороше було, і ось вже 3 тижні як почало пучками лізти, відразу тонке як пух, на роботі вже косо дивляться на цей жах на голові(
Буду знов сідати на міноксиділ, нервів немає вже, нічого довгострокоро не допомагає як не крути.
Підтримайте мене((( ридати хочеться.
Дама_из_рекламы• 05 июня 2025
Я купила топпер (накладку) из натуральный волос и забила на миноксидил. Но пока была беременная, то волос наросло капец и густые и красивые. А как родила - все выпали снова почти и плохие стали. Хотя кормина всего пару месяцев.
Короче, накладка наше все всегда с причёской, покрашены и никаких нервов по утра))
котопёс• 05 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Мене напрягає в міноксидилі, що це пожиттєво кожен день, без пропусків. Треба якось налаштувати себе.
Як у вас результати?
Міноксидил хоч допомагає. Це так страшно, щодня використовувати. Вас же не напрягає щодня чистити зуби, вмиватись, одягатись, їсти?
Марфа Українівна
• 05 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Я годувала грудьми 2 роки і якраз під час гв не сильно випадали, а як кинула - почали сипатись.
До накладки я точно не готова морально( буду сідати на міноксидил, а там побачу…