Вообще не факт• 05 июня 2025

Дівчатка, хелп, чим відтінковй бальзам з волосся

Донька вирішила з подружкою зробити парні прядки. Але походу, щось пішколо не по плану. І волосся просто жах. Будьласочка, хто розбирається, порадьте будь ласка чим це можливо прибрати. Я просто в шоці, ледь не плачу від побаченого
Може ще третю?• 05 июня 2025
А що не так?
Ду да ду да ду• 05 июня 2025
Шампунь глибокої очистки декілька разів з бальзамом. Або фарбувати всю голову
Плекаю думи• 05 июня 2025
Хм, всё нормально. Что там ужасного?
автор Вообще не факт • 05 июня 2025
Ответ дляМоже ще третю?
А що не так?
Кусок голови червоний
Сижу_и_плачу• 05 июня 2025
Ответ дляВообще не факт
Кусок голови червоний
добавьте еще куда то
хотя и так все ок
автор Вообще не факт • 05 июня 2025
Ответ дляПлекаю думи
Хм, всё нормально. Что там ужасного?
Четвертинних голови червона, а мала бути маленька прядка(
ВсеПроВсехЗнаю• 05 июня 2025
Оно смоется не переживайте, я своей красила порядки, на второе помытие уже ели видно было. Помойте голову несколько раз
Юпитерная• 05 июня 2025
Если без химии, кефирную маску, хорошо помогает
вре_Динка• 05 июня 2025
Відвести до перукаря який виправить ситуацію- і показати їй що ви та мама якій можна довіряти, а не робити все самій

Або провчити і нехай так ходить і зрозуміє що не можна самій.

Результат один і той самий, донька отримала досвід, вихід з цього досвіду може бути різним
автор Вообще не факт • 05 июня 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
добавьте еще куда то
хотя и так все ок
Тоді все волосся буде взагалі капець, вона хотіла тільки маленьку прядку
Сижу_и_плачу• 05 июня 2025
ребенок что говорит?
Сердючка• 05 июня 2025
Это ж не навсегда, смоется. Не так уж плохо, как для ребенка - они и похуже вещи творят с волосами, поверьте. И ходят себе спокойно, будто так и надо) Кстати, ей-то самой как, может она вообще довольна результатом и не надо ничего делать?
Для ускорения процесса - в шампунь добавить соды, промыть отдельно крашеные части несколько раз можно
Плекаю думи• 05 июня 2025
Ответ дляВообще не факт
Та подростки сейчас такое на головах носят, что этот кусок вполне органично выглядит. Походит и так потом смоется. Хватит паниковать.
ВсеПроВсехЗнаю• 05 июня 2025
Ответ дляВообще не факт
От чего капец, волосы не отвалились, сделайте хвост, прям трагедия такая.
Плекаю думи• 05 июня 2025
Ответ длявре_Динка

У Вас, вообще, дети есть?
Язикувата Хвеська• 05 июня 2025
Гарно виглядає) не хвилюйтесь! і нічого не треба робити) воно змиється
Я таке знаю• 05 июня 2025
відтінковй бальзам змивається водою, помийте волосся пару раз.
автор Вообще не факт • 05 июня 2025
Ответ длявре_Динка

Так я її і вожу до перукаря, в неї були зроблені мілкі світлі бліки. Я думала вона тонюсімьку з під низу зробить, а вона ось таке зробила. Тільки сьогодні побачила, в мене був приступ мігрені вчора і вона мене не чіпали, бо я навіть говорити не могла, так вона справилась(((
автор Вообще не факт • 05 июня 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
ребенок что говорит?
Що не знає чому так багато вийшло, хотіла трошки
Ду да ду да ду• 05 июня 2025
Ответ дляВообще не факт
Чому капець? Буде весело. Тим більше - зараз канікули
Слухи-руки не распускаю• 05 июня 2025
Деколорант https://www.watsons.ua/uk/volossya/farbi-dlya-volo... Смотрите наличие в любом магазине ватсонс. Нам смыло краску с одного раза.
Ду да ду да ду• 05 июня 2025
Ответ дляВообще не факт
Краще кінці дитині підрівняйте, бо то реально жах
автор Вообще не факт • 05 июня 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Кінці рівняли півтора місяця назад, то вона їх ще типу крутили, тому зараз так. Коли помиє і не крутить, то гарні живенькі
Плекаю думи• 05 июня 2025
Ответ дляВообще не факт
Хватит уже драму разгонять.
Язикувата Хвеська• 05 июня 2025
Нічим не виводьте, зіпсуєте волосся. Воно змиється само. В мене дочка 16 років, теж були різні експерименти) спокійніше до цього ставтеся. І не треба її сварити чи провчити, як тут пишуть... Справді гарно виглядає
Сижу_и_плачу• 05 июня 2025
Ответ дляВообще не факт
со стороны трагедии не вижу
пусть носит, лето впереди
еще добавить можно
спросите чего ей хочется
Кофе в лобби• 05 июня 2025
Ответ дляВообще не факт
Кусок голови червоний
А ви хотіли всю?
автор Вообще не факт • 05 июня 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
со стороны трагедии не вижу
пусть носит, лето впереди
еще добавить можно
спросите чего ей хочется
ей самой ето не нрвится, вчере было мокрое и не было видно что так много, а когда высохло, то капец
Кофе в лобби• 05 июня 2025
Ответ дляВообще не факт
Ви на фольгу фарбували?
Кофе в лобби• 05 июня 2025
Ответ длявре_Динка

Я впевнена, що дочка задоволена