Вообще не факт• 05 июня в 09:08
Дівчатка, хелп, чим відтінковй бальзам з волосся
Донька вирішила з подружкою зробити парні прядки. Але походу, щось пішколо не по плану. І волосся просто жах. Будьласочка, хто розбирається, порадьте будь ласка чим це можливо прибрати. Я просто в шоці, ледь не плачу від побаченого
Вообще не факт
• 05 июня в 09:30
Ответ дляКофе в лобби
А ви хотіли всю?
взагалы не хотыла нычого,а донька хотыла тонюсыньку прядку, але походу не розрахували
Вообще не факт
• 05 июня в 09:31
Ответ дляКофе в лобби
Я впевнена, що дочка задоволена
ні, не задоволена, зранку в шоці ходить, хотіла щоб було зовсім трошки, але не розрахували, бо коли волосся мокре то здавалось, що маленька буде
Кофе в лобби• 05 июня в 09:31
Ответ дляВообще не факт
ей самой ето не нрвится, вчере было мокрое и не было видно что так много, а когда высохло, то капец
Дивно, підлітки ще з жахливішим ходять і щасливі.
Вообще не факт
• 05 июня в 09:32
Ответ дляКофе в лобби
їй пожобалось її волосся, хотіла тоненьку прядку
Кофе в лобби• 05 июня в 09:33
Ответ дляВообще не факт
Неясно, яким чудом фарба з прядки поширилася на інше волосся. Ви фольгою прикривали, щоб іншого волосся не торкалося?
Вообще не факт
• 05 июня в 09:33
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Оно смоется не переживайте, я своей красила порядки, на второе помытие уже ели видно было. Помойте голову несколько раз
у вас змилось зі світлого волосся? у її подружки дуже мемне волосся і навіть через пару місяців не змилось, відтінок червоний лишився
Вообще не факт
• 05 июня в 09:34
Ответ дляКофе в лобби
вони просто намастили і пакетом прикрили(((
Язикувата Хвеська• 05 июня в 09:34
Ответ дляВообще не факт
Можна заплести тоненьку косичку з того рожевого волосся, навішати металевих прикрас для волосся. І гарно! Мабуть ще ви там комедію зробили і дитина ще в більшому шоці. Кажіть, що все ок і хай не переживає! І так діти наші живуть в складний час, стресу вистачає
Вообще не факт
• 05 июня в 09:36
Ответ дляЯзикувата Хвеська
так якби зпереду, то косичка б може віглядала, а так куском збоку
Язикувата Хвеська• 05 июня в 09:38
Ответ дляВообще не факт
Так теж роблять косичку десь всередині волосся, правил нема. Робите як подобається і все)
Напланетянка• 05 июня в 09:44
Не надо смывку, убьете волосы. Добавьте пряди еще с другой стороны, для симметрии и ждать пока смоется хоть немного, потом затонируйте.
Вообще ужаса не вижу, не нервничайте.
Кашка-маняшка• 05 июня в 09:46
Ответ дляВообще не факт
Четвертинних голови червона, а мала бути маленька прядка(
мы это тоже проходили)) у нас еще и лоб был красный - мой рецепт крепкий раствор ромашки заварить литра 4, и туда сок лимона и двумя литрами ополоснуть, потом чистой водой, и через часа четыре - повторить второй частью. Смылась ядреная краска с дочки волос и с хвоста собаки.
Планшетница• 05 июня в 10:01
Так это ж оттеночный бальзам, 3 раза помыть и мало что останется. Вы прям из мухи слона делаете, честно.
Шмоточницаца• 05 июня в 10:04
Ответ дляВообще не факт
Для тоненької беруть волосся вертикально, а вона взяла горизонтально
Шмоточницаца• 05 июня в 10:06
Ответ дляКофе в лобби
Вона не поширилась, сухе волосся розсипалось на своє звичне місце. Значить так при корнях було взято
Сорока-ворона• 05 июня в 10:13
моїй 10 років. попросила на вихідних червоні прядки і ми з нею разом обрали бальзам і я її пофарбувала. мабуть через це вона і не займається таким з подружками
Але ми робимо це не впреше, тому точно знаю, що пару раз помити голову і воно змиється
Кофе в лобби• 05 июня в 10:16
Ответ дляВообще не факт
Ну, тепер будуть знати, якщо не знали раніше, що рідина має властивість розтікатися.
ВсеПроВсехЗнаю• 05 июня в 10:18
Ответ дляВообще не факт
Светло русый, ближе к темному. А подружка вообще блондинка, полностью в розовый красилась и смылось.
Люблю ВалЄру• 05 июня в 10:25
Ответ дляВообще не факт
Так я її і вожу до перукаря, в неї були зроблені мілкі світлі бліки. Я думала вона тонюсімьку з під низу зробить, а вона ось таке зробила. Тільки сьогодні побачила, в мене був приступ мігрені вчора і вона мене не чіпали, бо я навіть говорити не могла, так вона справилась(((
Когда водили? 300 лет назад? Лучше подстригите ей волосы, с такими кончиками правда патлы. Сделайте нормальный ровный срез.