Ms. Искренность• 05 июня в 15:48

И где эти "умницы",что заливали тут как дешево квартиры можно купить

скорым временем?За копейки и дома?ЦЕНЫ ВИДЕЛИ,ЧТО ДЕЛАЕТСЯ?
автор Ms. Искренность • 05 июня в 15:49
От стройматериалов только можно в обморок упасть
ТихоЯ• 05 июня в 15:50
Может для них пару сотен тыс долларов это копейки и есть. Тут каждая вторая писала, что 300 тыс 💸💵 заначки это фигня
Патріотка з дивану• 05 июня в 15:50
Ужас, в эпицентре все в обмороках
автор Ms. Искренность • 05 июня в 15:52
Ответ дляПатріотка з дивану
Ужас, в эпицентре все в обмороках
И заметьте,при таких ценах люди гребут все
Кудряшка Сью• 05 июня в 15:52
Сейчас много у кого есть бабло, на войне многие поднялись
А Я Самая Самая• 05 июня в 15:53
А Ви тут всім істеричкам вірите?
Крию матом страшно• 05 июня в 15:54
Так завжди нормальні люди писали що нерухомість буде дорожчати, лише троляки писали що падати
Тільки не про гроші• 05 июня в 15:56
В том же ’темном теплом’ месте человеческого тела, где и победобески!
Угги в горошек• 05 июня в 15:58
Уже и гостинки от 30 тыс, прозванивала как-то для родственников. Они мне доказывали что за 18 тыс можно купить, оказалось это замануха на сайте ( Киев)
Барвіночка• 05 июня в 15:58
Удалено администрацией...
автор Ms. Искренность • 05 июня в 15:59
Ответ дляБарвіночка
Удалено администрацией...
Мы от войны 700км
Барвіночка• 05 июня в 16:01
Ответ дляMs. Искренность
Мы от войны 700км
так воюваты будут вси и вийна надовго, а если серьезно, то и 700 км не гарантия уже
Латексне альтер ЕГО• 05 июня в 16:12
Не буде дешевих цін на квартири. Принаймні, найближчі 10-20 років. Навіть якщо буде якесь замирення чи, взагалі, війна закінчиться. Хіба що: в тих містах, які були заміновані чи близько до них проходила лінія фронту.
По Києву ситуація така: перед 22 роком збанкрутували два великих київських забудовника. Іхні недобудови, за можливості, розкидали на інших забудовників. Але за які гроші будувати - хз. Потім вторгнення. Зараз будувати - дуже ризиковано. Не будують майже. Формується відкладений попит, за майже повністю відсутньою пропозицією.
Те, що намагаються добудувати, все ж, або там все майже було зроблено, або - не знаю як, бо ціни полетіли в космос, а договори складали за цінами до 22 року. Хіба що, змушувати інвесторів доплачувати ще згори, аби не втратити те, що вже вклали. Але і тут - дрон чи ракета - і все.
Коли стане спокійно і почнуть будувати спокійно, хто з забудовників виживе - буде ломити ціни. Бо в них є ім´я. Покупці до них першими побіжуть.
Будуть і нові. Різного ступеню надійності. Поява нових ’будинків Войцеховського’ буде також, майже із 100% вирогідністю.
Якось так.
Аленький носочек• 05 июня в 16:14
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Якось так.
А як щодо вторинки? Багато людей продають, бо вже осіли в Європах або планують це зробити. Це досить суттєво має впливати на пропозицію.
Барвіночка• 05 июня в 16:15
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Якось так.
так нас того...меньше с каждым месяцем, дети выезжают, будет постоянная сильная убыль населения, жить то кому в тх квартирах-домах?
ДеньгиНеСдаю• 05 июня в 16:16
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Якось так.
Ну дивіться, у нас є 25 тисяч баксів, от прямо зараз на руках. І квартира однокімнатна в Києві у відносно новому будинку. До війни вона 70 тисяч коштувала. Так от якби не війна, ми б продали ту квартиру, доклали і купили б нову більшу. А тепер ми за ті 25 тисяч купимо краще виїзд чоловіку. І знаєте ще стільки таких як ми
Латексне альтер ЕГО• 05 июня в 16:18
Ответ дляАленький носочек
Багато людей і зараз не продають. З чого б це потім продавати? Тим більш, за цінами, що нижче поточних. Великі міста, цілком вирогідно, стануть центром тяжіння міграції. Можна здавати.
Майская киска• 05 июня в 16:18
В Бахмуті продають в тридорога, там зараз найдорожча нерухомість.
ДеньгиНеСдаю• 05 июня в 16:18
Ответ дляАленький носочек
В Києві не продають зараз ті хто осіли в європах, бо багато хто ще не має ніякого іншого статусу крім тимчасового прихистку. Але як тільки ЄС вирішить що робити з тими хто хоче залишитися і якщо їм запропонують якісь нормальні умови легалізації, то почнуть продавати масово
Латексне альтер ЕГО• 05 июня в 16:20
Ответ дляБарвіночка
Не думаю, що коли відкриють кордони, баланс виїхавших/приїхавших в країну, буде на боці тих, хто виїжджає. Ще ж є мігранти з Азії і Африки.
В невеликих віддалених містах - можливо буде нестача людей. А великі міста і їхні передмістя - не думаю.
Барвіночка• 05 июня в 16:22
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А их откроют когда -то?Чем дольше они закрыты, тем нас безвозвратно меньше. А должно было быть наоборт.
Латексне альтер ЕГО• 05 июня в 16:24
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ок. І за ці 25 тисяч, умовно, той, кому ви їх віддали, купить ту ж саму квартиру. Ще з трох-чотирьох таких бажаючих по 25 тисяч збере, і купить.
А чому б ні? В нас, досі, вважається, що інвестиція в нерухомість - найменш ризикова, а в кількості квартир на одну людину обмежень немає.
ДеньгиНеСдаю• 05 июня в 16:25
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Той кому я їх віддам нічого в Україні не купуватиме. Повірте
Латексне альтер ЕГО• 05 июня в 16:25
Ответ дляБарвіночка
Тут - точно не підкажу. Це, більше, до тарологів.
Барвіночка• 05 июня в 16:25
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
пффф..тот, кому отдали, где-то в Испании купит))
Барвіночка• 05 июня в 16:26
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
это был не вопрос вообще-то))
Латексне альтер ЕГО• 05 июня в 16:26
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Як скажете. Сперечатися не буду.
Я просто виклала своє бачення.
ДеньгиНеСдаю• 05 июня в 16:28
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Як скажете. Сперечатися не буду.
Я просто виклала своє бачення.
Я розумію, просто в реальності ситуація така що з України тікають і люди і гроші
А поговорить?• 05 июня в 16:34
Ответ дляДеньгиНеСдаю
немає в Київі такої ціни.Мінімум 40 і таке,.
Швидка Настя• 29 июня в 16:10
Продали новий смарт(22м2) із звичайним середнім ремонтом за $35тис. І це ще без пральної машини, бойлера, кондиціонера, кухонного столу і стільчиків.. Ірпінь, на виїзді в Київ.