Перша на селі• 06 июня 2025
А які журнали чи газети ви пам’ятаєте з дитинства?
Мама виписувала Порадницю і Единственная
Потім я підросла і вже читала Cosmopolitan
Молчавочка• 06 июня 2025
Ответ дляПерша на селі
Такого не знаю, це який рік був?
90ті, для підлітків
Молчавочка• 06 июня 2025
Ответ дляТролю як можу
Малятко,Ровесник,Наука и жизнь,Вокруг Света,Юный техник,и т.д.
Работница до сих пор на чердаке лежат.Примерно 70-х годов
Ровесник, то після Однокласника наче так
Молчавочка• 06 июня 2025
Ответ дляБЦАшка
Малятко, Перець, Барвінок, Радянська Жінка, Дніпро, Літературна Україна, ще передплачували молдавський журнал Стелуца (Зірочка), кацапські не хочу згадувати і пам´ятати
Ще бабусявиписувала Віче( часопис)
бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2025
Ответ дляПерша на селі
Такого не знаю, це який рік був?
Піонерія раніше називався, потім став Однокласником. Обожнювала його
Мядуза аля моргонер• 06 июня 2025
Огонек, Крестьянка и Работница, Веселые картинки, Крокодил, Перец, Юный натуралист, Ровесник, Мурзилка, Костер, Пионер, Пионерская правда, Зирка или Зирочка