Последний вагон• 06 июня в 08:32
Я більше не витримую. Адські ночі, повні страху
Я обожнюю свій дім, свою сімʼю, трималась три роки не виїжджала. Але це не життя, буду думати куди їхати жити, я хочу спокою собі і дитині. Ненавиджу русню.
KROX@• 06 июня в 12:35
Ответ дляЛамборджини
Вас тут не зрозуміють, правду вам написали, що більшість киян на форумі. Я не бачу тут тем скиглень від Запоріжжя, Харкова, більше того багато людей з цих міст виїхали саме в столицю і там норм, бо хтось не спить вже 4 роки, а хтось собі живе життя, і тепер бачте цей спокій порушили. Як от Тернопіль нили, що аж один шахеди побачили вперше за 4 роки, то все, такого страху натерпілися.
Війна в країні люди, час вже це усвідомити всім регіонам
Час вже усвідомити, що це жахіття, яке продовжується четвертий рік, потрібно закінчувати. Хто там збирався на колінах стояти?
Тут команда проплачених і корисних кидалися на всіх, хто створює такі теми, звідки людина б не була.
І чому це люди не повинні про це писати?
Що ви намагаєтесь втюхати? Що котитися в прірву четвертий рік, це нормально? Що в Україні все менше міст, куди можна евакуватися і більш-менш нормально жити, майже не залишилося, це також нормально?
Так, це абсолютно нормально, люди хочуть спокою і не хочуть прямої загрози своєму життю і своїх рідних, сьогодні ще чотири людини загинули.Вам треба щоб якомога більше людей постраждали і ментально, і фізично? Це вже просто дно, таке враження що якийсь маніяки пишуть.
Ламборджини• 06 июня в 12:38
Ответ дляKROX@
Те що кияни та інші щось мовчали поки не почалися обстріли, так ото, поодинокий обстріл раз на рік був і вже істерика, а східні міста благали дайте ПВО, зробіть хоч щось
А тепер треба закінчувати як до вас дістали
Та про це всі моляться
Смешнюча• 06 июня в 12:38
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
дуже цікаво, а хто ж на вашу думку зриває перемовини?
Укол Разума• 06 июня в 12:39
Ответ дляKROX@
Для тех кто это поддерживает- это не жахиття, а способ наживы. И дураки из-за границы играют в ’ патриоток’ размазывая слезы по жопе, находясь в безопасности.
Это ж мы не спим ночами и слышим треск стен от сбивающейся рядом ракеты. Это ж нам надоела эта игра нашими жизнями. Нас же нужно заткнуть предварительно обозвав матрехами. На что они еще способны? Воскресить людей они не могут. А сберечь оставшихся - не хотят!
Смешнюча• 06 июня в 12:39
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
з вами ніхто ні про що домовлятись не буде, до вас завітає СБУ і ви їм розповісте особисто свою думку
KROX@• 06 июня в 12:39
Ответ дляЛамборджини
Та про це всі моляться
Ніхто не мовчав. Тільки такі як ви кидалися на людей, які не мовчали і в Києві включно, скаргами виносили незручних дописувачів і їх коментарі із теми.
Укол Разума• 06 июня в 12:40
Ответ дляСмешнюча
Удалено администрацией...
KROX@• 06 июня в 12:40
Ответ дляЛамборджини
Та про це всі моляться
Та я бачу про що ви молитеся.
Просто дно.
Несу пургу• 06 июня в 12:41
Ответ дляСонячний зайчик
А зачем сравнивать ?
Щоб кожного разу срачі не розводилися. Вирішила - виїхала. Чи треба побільше розхитати і тихо сидіти спостерігати. Дуже сумніваюся, що люди в паніці сидять і строчать свої переживання. Скоріше починають діяти в своїх інтересах, або зі страху закриваються в собі, а не розводять срачі на активних форумах чи чатах
МатьЧасть• 06 июня в 12:41
Ответ дляКондуктор маршрутки
Тут ледь не щодня досі такі теми. По типу западенці виїхали і т.д
Та зараз я дивлюся вже меньше, є очевидні ботяри, а так сказать маленькі українки вже не пишуть на про бешенок на прсобіях які дітьми прикриваються, ні про маминих карзіночок які під спідницею ховаються. Вже всіх смажений півень в одне місце схоже клюнув
Смешнюча• 06 июня в 12:41
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Сонечко• 06 июня в 12:42
Ответ дляЖонДуан
Львівська область
Очень смешно кому-то под комментариями.
А сегодня Тернополь и Луцк бомбили.
Сонечко• 06 июня в 12:44
Ответ дляКаяспер
100%, мої родичі з Івано-Франківської області щоразу плачуться, який у них стрес( увага!) від звуку сирен! За весь час війни там жодного вибуху не прозвучало ( і Слава Богу!), але нащо так прибіднятися і корчити з себе жертву. Як якесь лицемірство виглядає
А в сам Франковск прилетало ,и Бурштын,и Коломыю. Что за манера у вас сравнивать.
Смешнюча• 06 июня в 12:44
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
очікуваний аргумент від такої, як ви
Укол Разума• 06 июня в 12:44
Ответ дляСонечко
Очень смешно кому-то под комментариями.
А сегодня Тернополь и Луцк бомбили.
И что? страшно стало?
Почувствовалась война?
А почему мы, у которых она 4 год не переставая над головами должны молчать и слушать бред?
Почувствовалась война?
KROX@• 06 июня в 12:46
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
ЖонДуан• 06 июня в 12:48
Ответ дляСонечко
Очень смешно кому-то под комментариями.
А сегодня Тернополь и Луцк бомбили.
Співчуваю
Кацапам смішно
Сонечко• 06 июня в 12:49
Ответ дляУкол Разума
И что? страшно стало?
Почувствовалась война?
Слушайте, я вообще из Запорожья. Рада, что хоть где-то сейчас относительно спокойно и люди могут переехать. А вам надо, чтобы везде летало?
Хома з пастою• 06 июня в 12:49
Ответ дляПарова машина
Яке місто у вас?
Думаю, Киев, после сегодняшней ночи.
ЖонДуан• 06 июня в 12:50
Ответ дляСонечко
Очень смешно кому-то под комментариями.
А сегодня Тернополь и Луцк бомбили.
Ракетний обстріл був
Квітка Миру• 06 июня в 12:51
Ответ дляСвисток ля-минор
Я так само, але якщо балістика чи десь поруч бахнуло неможливо не прокинутися. Цю ніч спала бо Голосієво від мене далеко, але хто живе там навряд чи могли нормально спати.
громко было не только в Голосеево
Творю чудеса• 06 июня в 12:54
Ответ дляЖонДуан
Я ночами сплю, нічого не чую
Тільки проснулась
Рады за вас что вы в Львовской области спите
Можно было об этом и не писать!
Чарівна патика• 06 июня в 12:55
Ответ дляСонечко
А какой смысл в намеренном перекручивании смысла? Пользователь пишет, что пора прекратить войну и дипломатически урегулировать ее . А не продолжать меряться письками кому прилетело больше и чаще. Или вы кайфуете от этого ’развлечения’?
Пешеходик• 06 июня в 12:56
Ответ дляПоследний вагон
Київ, всі чомусь думають що тут не страшно, але кожний обстріл гинуть люди, зносить квартири, уже у моїх знайомих немає квартири , а діти в лікарні, прильоти поблизу , ці збиття над головою, як це все витримати? І треба вставати і бути продуктивним, бо навколо успішний успіх і ти теж робиш вигляд що все окей. Але це не ок, це якийсь страшний сон, який не закінчується.
так. сьогодні ніч провели на карематі на 1му поверсі біля ліфта, бо на 16му шахеди літали в кількох интрах від вікна. Слава богу, будинок не зачепило. До укриття бігти вже було страшно
Панна Кота• 06 июня в 12:57
Ответ дляХачапууури
А до вам дасть назва міста? Чи тільки з Сум мають право виїжджати за кордон? А з Києва заборонено?
Логічно виїжджати за кордон тим, хто втратив житло на окупованих територіях. Тим, хто з прифронтових міст. У Норвегії ( здається ) це вже зрозуміли, і тепер перевіряють документи. А то повиїжджали з Тернополя, Ужгорода, Чернівців. Бачте, важко їм.
KROX@• 06 июня в 13:02
Ответ дляСмешнюча
Той, хто за вимогою патлатого джонсонюка налив масла у затухаючий вогонь війни.
Ви цю подію пропустили?
KROX@• 06 июня в 13:03
Ответ дляНесу пургу
Удалено администрацией...