Последний вагон• 06 июня в 08:32

Я більше не витримую. Адські ночі, повні страху

Я обожнюю свій дім, свою сімʼю, трималась три роки не виїжджала. Але це не життя, буду думати куди їхати жити, я хочу спокою собі і дитині. Ненавиджу русню.
lilul990• 06 июня в 10:55
До кінця року шось проясниться. Якшо путіна раніше не повісять

У даній ситуації немає іншого виходу ніж терпіти. У росії не так багато варіантів виходу із ситуації.
Залізна пані• 06 июня в 10:55
Ответ дляУраганнаЯ
Місто, будь ласка. Бо ми з Сум, також все таке собі... Ну щоб розуміти з чим порівнювати.
Вам больше заняться нечем в Сумах?
99% что вы вообще иззапоребрика
Бла бла бла• 06 июня в 10:56
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удалено администрацией...
При чому тут випуск?
Головне носій ракет, вони такі не будують вже.
Ви наче невдоволені що Ту мало запустили вночі?
Колись вони ракетами сотні кидали, зараз більша проблема це шахеди. Треба операцію по їх заводам там на рашці.
ГонУрова дівка• 06 июня в 11:00
⚡️Українці готові до довгої війни: 60% заявили, що «будуть терпіти стільки, скільки треба», — опитування
ㅤ
Ось так
Ку ка ку ка ку• 06 июня в 11:02
Автор, а статистика говорит о другом)

Украинцы готовы к долгой войне: 60% заявили, что ’они будут терпеть столько, сколько им нужно’, - опрос КМИС.

А вы готовы?👇

Украина 24/7

У меня вопрос - кто эти конченые, где находятся, которые готовы?
Потому, что все, кто адекватный и в Украине - не готов!!!!
Кондуктор маршрутки• 06 июня в 11:02
Ответ дляГонУрова дівка
ㅤ
Ось так
Я можу намалювати 90%, і це буде дуже потужно. В ці опитування вірять тільки дуже наївні
Рубаю олівлє• 06 июня в 11:02
Ответ дляУраганнаЯ
Можна трохи на екскурсію до Сумщини поїхати, ну там побачити що всеж таки війна йде, трохи досвіду набратися, сміливість відточити. А потім повернутися до себе, в затишок і доволі тихе місце. Я думаю не часті тривоги будуть не так сприйматися - як в перший раз за 3.5 роки війни побачити чи почути ракету/вибух.

Багато хто з українців не знає- що дійсно є війна. Бо марафон казав що москвія ось ось розвалиться. І оті ще кончені пропагандисти тут навіть теми з нових акаунтів створюють постійно, фу, гидота...

Ну так, просто для розуміння як живуть десь 275 тис людей у самих Сумах. Чи тихо там... Чи багато тем тут від них.
В Сумах войны нет- это теперь курорт
Судя по ОЛХ в разделе аренда.
Кондуктор маршрутки• 06 июня в 11:03
Ответ дляКу ка ку ка ку
Автор, а статистика говорит о другом)

А вы готовы?👇

Украина 24/7

Ви ще повірте в 64% підтримки найпотужнішого
ГонУрова дівка• 06 июня в 11:03
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я не вірю, я показала, до чого готують
Бо не просто так це публікують
Я тут с краю постою• 06 июня в 11:04
Ответ дляКондуктор маршрутки
Строит падло парашу под себя. из грязи в князи.
Залізна пані• 06 июня в 11:04
Ответ дляSo_so
Вы не из Сум, теперь я понимаю)
Только не говорите ей на чем она прокололась))
Залізна пані• 06 июня в 11:05
Ответ дляSo_so
Вы не из Сум, теперь я понимаю)
Лучше жалобу за раскол страны кидать сразу
МаксХмара• 06 июня в 11:06
Ответ дляГонУрова дівка
ㅤ
Ось так
Там не сказали, случайно, ради чего терпеть?
ХикориДикори• 06 июня в 11:07
Ответ дляKROX@
Удалено администрацией...
у нас просто немає виходу як стримувати їх натиск і проводити переговори. але ж кацапня ставить нереальні вимоги, коли стануть більш адекватнішими, то і перемир!я буде
Ку ка ку ка ку• 06 июня в 11:07
Ответ дляКондуктор маршрутки
Удалено администрацией...
Бабайко• 06 июня в 11:08
Ответ дляХикориДикори
чувствую усталость, но нет сил и желания ехать бомжевать в германию
100%. Це здається що закордоном мед, да ніфіга, мед тим хто їде з грошима та може дозволити винайняти житло, мед тим хто поїхав з початку війни і пристроївся там. Всим остальним не цукор там буде. Була милжливвсть виїхати в село Закарпаття, забите, глухе, так, там нема тривог і обстрілів, але як подумаю що в мене вже через тиждень там дах зірве. То поки сидимо в Киеві.
ХикориДикори• 06 июня в 11:09
Ответ дляБабайко
літом варто їхати, якщо робота дозволяє. в києвських джунглях влітку не дуже, ще й неспокійно
Люблю кетчуп• 06 июня в 11:12
Ответ дляГейСюда
а шо в 20+в кайф чужие унитазы вынюхивать батрачя в чужих краях за тарелку супа и аренду?
Чтоб за 3 года войны в 20+ все еще мыть унитазы, то это нужно быть абсолютно ленивым и не иметь никаких амбиций)
ЖонДуан• 06 июня в 11:14
Ответ дляМаксХмара
Часто у вас прилеты?
Ніколи
МатьЧасть• 06 июня в 11:15
Дівчата, сорі, але от читаю вас сьогодні і згадується як тут пару років тому поливали брудом мене й інших виїхавших, ’ви виїхали на пасобія, а дітьми прикриваєтесь’, ’виїхали ті, хто в Україні бомжами був’. Цікаво чи ті, хто тут жовчю захлинувся зробили якісь висновки для себе
КоКоКоКоКоКо...• 06 июня в 11:16
Ответ дляЗалізна пані
Вам больше заняться нечем в Сумах?
99% что вы вообще иззапоребрика
из дурдома... а не из за поребрика...вы.... это вам заняться нечем бред такой писать. В Сумах думаете все сидят по подвалам без света и связи и не высовываютя?? быстренько же нас списали. А еще тут причитают что не отдадим какие то областя, да вы ж первые и отдадите, хоть бы поинтересовались прежде чем писать что где и как... неадекватка
Бла бла бла• 06 июня в 11:16
Ответ дляХикориДикори
Так
Пишуть що реальні переговори будуть аж восени, бо пуйло все йде на ’’прорив ’’ цим літом, надіється захопити те, що в Конституції. А тероризм щодо населення частина цієї операції.
Бла бла бла• 06 июня в 11:18
Ответ дляХикориДикори
Так і діток вивезти, ліс , природа то добре. Але нажаль, не у всіх є кошти,
Залізна пані• 06 июня в 11:20
Ответ дляСонячний зайчик
Ну вот видимо так есть
Не самые умные советчицы пытаются это делать
Ботяра она ватная
Язикувата Хвеська• 06 июня в 11:23
Ответ дляБла бла бла
При чому тут випуск?
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера• 06 июня в 11:24
Ответ дляМаксХмара
Шоб потужненький у власти был, а ради чего ещё?
Ку ка ку ка ку• 06 июня в 11:25
Ответ дляМарічка
Если бы да кабы....

Переговоры постоянно срываются и каждый мыслящий человек понимает, что такие операции означают эскалацию и продолжение войны и откладывание переговоров ещё на более долгий срок.
Удалено администрацией...
Завжди з рушником• 06 июня в 11:26
Интересно , окна разбитые менять или еще рано
Ку ка ку ка ку• 06 июня в 11:27
Ответ дляlammama
Не виїзджала з початку війни,але сьогодні вже задумалась .
Хорошо, когда есть возможность. А закрытым тут людям хоть вой от безнадеги! Это просто какие-то пытки!
Бла бла бла• 06 июня в 11:28
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удалено администрацией...
Навпаки
Зменшення ракет саме крилатих, а провокація- то єрунда, яка така провакація була в Кривому розі, коли рашисти дитячій майданчик розстрілювали? перед цим Запоріжжя, Харків? , дуже інфантильно вірити на четвертий рік війни, що рашистів можна провокувати, а так би було по другому. Це якесь форма психологічного заміщення у жертви.
Ви помиляєтесь
Вся ця конструкція, що ви побудували, вона хибна. Миру не буде , бо пуйло не хоче зупинятися.