Последний вагон• 06 июня в 08:32
Я більше не витримую. Адські ночі, повні страху
Я обожнюю свій дім, свою сімʼю, трималась три роки не виїжджала. Але це не життя, буду думати куди їхати жити, я хочу спокою собі і дитині. Ненавиджу русню.
ЖонДуан• 06 июня в 13:07
Ответ дляТворю чудеса
Рады за вас что вы в Львовской области спите
Можно было об этом и не писать!
Якось без вас вирішу, що писати
Танго утрьох• 06 июня в 13:10
Ответ дляВсе будет, но потом
Чтобы понять, и посоветовать. Элементарную гипертревожность никто не отменял. Когда страх - нереален, а человек на себя проецирует.
И какой тогда совет? Кроме как выезжать? Даже если человек просто гипертревожный, то в таком состоянии за такой период он заработает себе кучу болячек на нервной почве
Налитое яблочко• 06 июня в 13:11
Ответ дляУраганнаЯ
Місто, будь ласка. Бо ми з Сум, також все таке собі... Ну щоб розуміти з чим порівнювати.
І з Вами в Сумах діти? Чи Ви сама?
KROX@• 06 июня в 13:11
Ответ дляСмешнюча
з вами ніхто ні про що домовлятись не буде, до вас завітає СБУ і ви їм розповісте особисто свою думку
Хай СБУ займеться людоловами .
Та зрозуміло що з нами ніхто домовлятися вже не буде, ви нічого нового не написали.
Чарівна патика• 06 июня в 13:11
Ответ дляKROX@
Той, хто за вимогою патлатого джонсонюка налив масла у затухаючий вогонь війни.
Ви цю подію пропустили?
Они ее не смогли осмыслить и понять)))Киев же ’ отбили’. А сейчас , при бОльшем количестве оружия отбить не могут ни один город, только отступают. И гибнут зря.
Но кто захочет попытаться переварить такую правду? Это ж не медальки присваивать внеочередные и фоточки постить победив 41 самолет. В реале же... вранье, сплошное вранье.
Смурфик• 06 июня в 13:14
Ответ дляЛамборджини
Те що кияни та інші щось мовчали поки не почалися обстріли, так ото, поодинокий обстріл раз на рік був і вже істерика, а східні міста благали дайте ПВО, зробіть хоч щось
А тепер треба закінчувати як до вас дістали
Та про це всі моляться
Як східним містам дати ППО, ну як? Як його захистити? Знаєте скільки воно коштує і якими краплями виділіється?
Чарівна патика• 06 июня в 13:14
Ответ дляKROX@
Хай СБУ займеться людоловами .
Уже после стольких провалов и нарушений договоренностей это должно быть более чем очевидно всем!
Но только ’ полезные идиоты ’ людконикитки и пр орут обратное и попугайничают с вопросом из темы в тему : почему не хотят встречаться с ’ великим’. А зачем?
кнопкодав• 06 июня в 13:15
Ответ дляKROX@
Час вже усвідомити, що це жахіття, яке продовжується четвертий рік, потрібно закінчувати. Хто там збирався на колінах стояти?
Тут команда проплачених і корисних кидалися на всіх, хто створює такі теми, звідки людина б не була.
І чому це люди не повинні про це писати?
Що ви намагаєтесь втюхати? Що котитися в прірву четвертий рік, це нормально? Що в Україні все менше міст, куди можна евакуватися і більш-менш нормально жити, майже не залишилося, це також нормально?
Так, це абсолютно нормально, люди хочуть спокою і не хочуть прямої загрози своєму життю і своїх рідних, сьогодні ще чотири людини загинули.Вам треба щоб якомога більше людей постраждали і ментально, і фізично? Це вже просто дно, таке враження що якийсь маніяки пишуть.
Як ви собі уявляєте це закінчити? Ми маємо капітулювати? Чи підписати мирний договір, який пуйло порушить за першої ліпшої нагоди, а може й раніше продовжить залізяччям по нас гатити? І хто його зупинить, папірець?!
Після сьогоднішньої ночі я остаточно зрозуміла, що закінчити війну можна тільки винісши росіянський ВПК. І не дати їм його відновити! Інакше ніяк 😥
Маю сечі• 06 июня в 13:17
Ответ длякнопкодав
ви розумієте, що виснажать нас скоріше, ніж російський ВПК?
типу глобально ви праві. Проте в країні, де корупція, де будується авторитаризм і далі за списком + у нас нема грошей вже, а США їх не дасть, шанси на виснаження ВПК рф дуже примарні.
Смурфик• 06 июня в 13:17
Це була сама страшна ніч за всю війну. Київ. Звук пікіруючого шахеда-це жах. А коли 7 раз, то це божевілля.
Маю сечі• 06 июня в 13:19
Ответ дляСмурфик
до зими вони будуть запускати по 600-700 за ніч(( на жаль
про це розумні люди говорили ще в 23, проте всі ржали та розказували про чмобіків
Смурфик• 06 июня в 13:20
Ответ длякнопкодав
Зрозуміти мало, треба бути готовим до того, що саме ти станеш тією ціною, яка за це заплатиться.
Чарівна патика• 06 июня в 13:22
Ответ длякнопкодав
ссы в глаза , а ей все...)))))) нет слов!
Бла бла бла• 06 июня в 13:23
Ответ дляKROX@
Удалено администрацией...
Наче відключають тим хто ставить недоречні лайки, типу сміх на пост про горе. Або на пости Зсу.
Бла бла бла• 06 июня в 13:26
Ответ дляСмурфик
для мене був Травень 2023 жах, кінжали летіли на сусідню вулиці, а 25 травня шахеди повз будинок, один за одним, Васильків пережив дуже багато
кнопкодав• 06 июня в 13:26
Ответ дляМаю сечі
Звичайно, розумію. Я написала, що це єдина можливість, єдиний шлях зупинення росії. Я не писала, що ми вже це робимо, або зробимо в найближчому майбутньому. От якщо б НАТО підняло всі літаки і запустило ракети по всіх військових аеродромах, заводах, складах рфії (така собі ’Павутина’ великого масштабу), то це було б діло. Але наразі про це можна тільки мріяти((
Чарівна патика• 06 июня в 13:26
Ответ дляСмурфик
Не самая. Когда атаковали неделю назад Антонов - было хуже. 6 часов. И шахеды с ракетами один за другим в одну и ту же точку. Но здесь некоторые пользователи орали, что мы врем и такого быть не может. Как после подобной атаки мы еще пишем.
Я не обесцениваю. Но визуально, слыша сегодня прилеты на Соломенку ( мы как раз между этими районами) поняла что атака была чуть меньше и не такая активная. Но тем не менее это не уменьшает ее опасность!
Просто сравнение!
Лучше, когда наша дипломатия наконец-то прекратит в носу ковыряться и начнет вести переговоры и идти по пути урегулирования к миру!
Рано или поздно это произойдет!
Так пусть лучше раньше! И побольше жизней сохранится, как в окопах, так и у мирных.
Просто сравнение!
Рано или поздно это произойдет!
Бла бла бла• 06 июня в 13:28
Ответ дляЧарівна патика
Просто сравнение!
Рано или поздно это произойдет!
Просто сравнение!
Рано или поздно это произойдет!
Де взяти ту дипломатію, до якої дослухається путін?
Все одно буде бомбити ще і ще.
Чарівна патика• 06 июня в 13:29
Ответ дляБла бла бла
Все одно буде бомбити ще і ще.
Он сказал где и как. Слушать просто надо , а не пытаться спрыгнуть и перекрутить реалии.
Бла бла бла• 06 июня в 13:30
Ответ дляЧарівна патика
Ви про що? Розкажіть дорожню картку завершення війни яку ви бачите? Покроково
Чарівна патика• 06 июня в 13:31
Ответ дляБла бла бла
Удалено администрацией...
Смурфик• 06 июня в 13:31
Ответ дляБла бла бла
Шахеди летіли і повз нас тижні три назад. Штук 30 за ніч. Але коли вони ідуть на зниження це так страшно, наростаючий гул зі свистом над самою головою і вибух. Ти сидиш і не знаєш, чи це буде твій будинок, чи сусідній. Раніше такого не чула. А цю ніч сім разів(
Тарабарщина• 06 июня в 13:31
Ответ длякнопкодав
Выносите
Бла бла бла• 06 июня в 13:32
Ответ дляСмурфик
І ще швидкість змінюється в рев. Таке було в до цієї ночі.
Маю сечі• 06 июня в 13:32
Ответ длякнопкодав
саме так. Тому скоріш за все нас чекає поганий варіант договору в майбутньому. Це реалістичніше(((
Всіх підсаджую• 06 июня в 13:32
Ответ дляХикориДикори
чувствую усталость, но нет сил и желания ехать бомжевать в германию
В Германии нет бомжей , только по своему деланию )
Тарабарщина• 06 июня в 13:32
Ответ дляСмурфик
Строчкой в новостях, безличностной - в лучшем случае.
Бла бла бла• 06 июня в 13:33
Ответ дляЧарівна патика
Удалено администрацией...
Тобто ви не знаєте? Поділіться думками, Покрово
Яка дипломатія, що має зробити, який сценарій, це ж просто