Щедрик ведрик• Изменено 06 июня в 10:20
Купівля житла в Україні. Яку валюту зараз беруть?
Сподобалась одна квартира, але власник хоче розрахунок тільки в євро. Знаю, що частіше оплата в у.о.
І міняти якось не хочу. В чому прикол, щоб брати євро?
Мрію про пончик• 06 июня в 10:19
Может в Европу собирается переезжать, зачем ему лишний раз напрягаться менять.
Попа как у Кардашьян• 06 июня в 10:19
Доллару предсказывают сильное падение в ближайший год, не удивлюсь если с трампом и Маском так и будет
Бокс-орун• 06 июня в 10:20
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ближайший год который год
Там все розмивчато• 06 июня в 10:20
Просто людина хоче в євро
квартир багато, завжди можна знайти іншу.
Попа как у Кардашьян• 06 июня в 10:22
Ответ дляБокс-орун
Ближайший год который год
ну маразма властей такого размера еще не было в штатах как последний год, так что хз, посмотрим.
Не удавлюсь что с настолько нестабильной ситуацией в мире скоро в золоте начнут квартиры продавать
культУра• 06 июня в 10:25
Ответ дляПопа как у Кардашьян
лишь бі не в биткойнах)
Анти-анонім• 06 июня в 10:29
в тому что продавец будет жить в европе, там дол никому не нужны. курс невыгодный менять на евро
Сусідка знизу• 06 июня в 10:31
то значить так продати хоче, можна подумати черга покупців стоїть, мають радіти будь якій валюти, йолопи.
Снежнакомка• 06 июня в 10:31
З чого ви взяли що частіше в доларах? Роки 3 то точно більшість надає перевагу євро. Я авто купувала, прод в євро хотів розрахунок, подруга ще до війни авто купувала то прод теє лише на євро погодився, вона долар міняла. Якби я щось продавала то теж лише в євро. Двохтисячні пройшли коли долар був на піку популярності.
Сусідка знизу• 06 июня в 10:32
Ответ дляМрію про пончик
ну то простіше піти поміняти, ніж втратити покупця і потім ще довго сидіти чекати покупців з правильною валютою.
Бабка-байкерша• 06 июня в 10:33
Ответ дляСусідка знизу
на хорошие квартиры с хорошей ценой стоят очереди
Снежнакомка• 06 июня в 10:36
Ответ дляСусідка знизу
Дивна у вас логіка. Я продавець і я вирішую за скільки мені продавати і в якій валюті. Покупець може захоче в рублях розрахуватись, то що я повинна взяти рублями і думати що з ними робити аби не втратити покупця?
культУра• 06 июня в 10:37
ну так при расчете поменяете по кросскурсу, заодно и купюры проверите, в чем проблема???, упереться по совету советчиц и послать друг-друга нахер?..ну ваше право конечно....
Сусідка знизу• 06 июня в 10:38
Ответ дляСнежнакомка
мова була про валюту, до чого тут ваші неконвертовані фублі? фублі то точно не валюта. Ну і покупець не може одночасно тримати два комплекта грошей в різній валюті щоб догодити будь якому продавцю.
культУра• 06 июня в 10:40
Ответ дляСусідка знизу
вы еще обяжите продавца платить за сделку!)), ведь покупатель таакой хароший и хер он еще кому свою квартиру-то и продаст!)))
Кудряшка Сью• 06 июня в 10:41
Ответ дляСусідка знизу
Бачу, ви крутий знавець. Я продавала, живу в Європі, то нащо мені долари? Черга покупців стояла. Хто не хотів платити в євро, проходив мимо. Мої покупці принесли мені на угоду євро. Продала за тиждень.
Снежнакомка• 06 июня в 10:41
Ответ дляСусідка знизу
До того що я встановлюю ціну в євро, хочу отримати євро. А не думати де міняти, як міняти, і чекати коли курс стане вигідним щоб обміняти. А покупець якщо хоче придбати то йде і обмінює свій долар на євро, якщо по вашим словам в тому нема проблеми.
Сусідка знизу• 06 июня в 10:46
Ответ дляСнежнакомка
курс не має значення! ціна в євро в будь якому випадку перераховується в долари на день угоди і відразу по тому курсу міняєте, а отже на курсі точно ніхто нічого не втратить, ну думайте хоч трохи!
культУра• 06 июня в 10:51
Ответ дляСусідка знизу
раз немае значення-принесить мені на угоду евро..крапка....
РокерША• 06 июня в 10:51
На сегодняшний день продавцы готовы продавать за что угодно лишь бы налом. В большинстве своём.
Но есть такие кому принципиально в какой-то валюте, биткоинах или безнал.
Я на прошлой неделе только купила недвижимость. Так что в теме
Мрію про пончик• 06 июня в 10:52
Ответ дляСусідка знизу
Возможно автор не единственный вариант.
Сусідка знизу• 06 июня в 10:52
Ответ длякультУра
а от наприклад угода не сталась з якоїсь причини, покупець йде до іншого продавця, а той вже хоче бакси, то що покупцю йти назад міняти? от тоді покупець вже точно втратить на курсі
РокерША• 06 июня в 10:52
Из всех объявлений, что мне встречались только одно было в евро и одно безнал принципиально