Едимнаморе• 06 июня в 10:20
Парфюмерия, вы так делаете?
Нужно ли отстаивать парфюм после покупки? Читала, что сделать 4 пшика, поставить на сутки в темное место. Вы так делаете?
Мадам Тю-лю-лю• 06 июня в 11:12
Ответ дляНе пью, не курю
Мені раз попалися зіпсовані парфуми, хоч термін був впорядку. Так от інет магазин теж сказав прибрати пробку дати відчинятися 4 дні. Дива не сталося - парфуми повернула.
Ничего удивительного - чем сильнее они затягивают время возврата, тем больше шансов. что человек просто махнет рукой на эту возню.
Забрызжу ядом• 06 июня в 11:28
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Обязательно. То что они год на складе стояли до задницы, если дома не отстоите. И лучше начинать отстойку на убывающую луу.
Какой бред только не придумают
Забрызжу ядом• 06 июня в 11:29
Ответ дляЗамрійлива
Коли мені приходять посилки з парфумами з іншої країни чи континенту, то до дупи, скільки вони до цього були на складі, бо їх пранспортували, були різкі зміни температури, їх трясли, і парфумам необхідно відстоятись і стабілізуватись.
А якщо шлях парфумів - склад - Єва - ваша поличка в ванній, то, звісно, необхідності відстоювати парфуми немає.
А если в сумочке постоянно носить
Намазюкана нішою• 06 июня в 11:59
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так парфумерія, як і косметика, поверненню не підлягає.
Мадам Тю-лю-лю• 06 июня в 12:59
Ответ дляНамазюкана нішою
Брак, фальсификат, испорченный товар, просрочка и тому подобное подлежит аж бегом.
Не пью, не курю• 06 июня в 13:39
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
В мене сума була біля 7000, тому махати рукой не планувала.