principessa_lo• 06 июня в 13:53

Вартість навчання в ліцеї 100 «Поділ»

Вітаю!
Підкажіть, будь ласка, орієнтовну вартість навчання в ліцеї 100?
Бо інформація сильно відрізняється. Хтось каже великий разовий внесок, а далі, як у звичайній школі - платна їжа, гуртки і щось там незначне ще..
А деякі кажуть 20тис в міс😳
Не заздріть тьоті• 06 июня в 14:01
Це ж державний ліцей, яких 20 тис.?
Ручки-Крючки• 06 июня в 14:04
Ответ дляНе заздріть тьоті
Це ж державний ліцей, яких 20 тис.?
Додаткові платні послуги.
За которые обязательно платится.
В нашем лицее так
автор principessa_lo • 06 июня в 14:05
Ответ дляНе заздріть тьоті
Це ж державний ліцей, яких 20 тис.?
От я теж дивуюсь
Не заздріть тьоті• 06 июня в 14:12
Ответ дляРучки-Крючки
Додаткові платні послуги.
За которые обязательно платится.
В нашем лицее так
В нас теж так, але не 20 тис. Бо в цьому нема жодного сенсу
Дикая Роза• 06 июня в 14:16
Ответ дляНе заздріть тьоті
Це ж державний ліцей, яких 20 тис.?
Він ніколи не був безкоштовний. Мій чоловік якщо шо його ще в 1999 закінчив, при ньому його з звичайної школи на ліцей поділ перетворили. Ото тоді в кінці 90 там мабуть ’безкоштовні, по прописці’ учні і закінчилися
Не заздріть тьоті• 06 июня в 14:28
Ответ дляДикая Роза
Я в курсі, який він. Але оплата ця умовна - точно не 20 тис.
Зроблено у 80-х• 06 июня в 14:29
У нас похожий лицей, официально вообще гос и бесплатно, на деле кто не платит, такие были, просто уходят, чтобы дети не были изгоями, это очень быстро организуется.
Оплату и через кассу в бф как за платные услуги и в руки.
автор principessa_lo • 06 июня в 15:05
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну я в принципі розумію, що платити доведеться. Але цікавить саме порядок сум 100 ліцею - бо умовні 3-5тис/міс і 20тис/міс сильно відрізняються
Зроблено у 80-х• 06 июня в 15:09
Ответ дляprincipessa_lo
Если для Вас это существенная разница, может выбрать школу проще? Дело ж не в деньгах, такие суммы это условность, а найдет ли ребенок там своё место, а не будет стыдиться, что его папа на шкоде подвозит.
Мой второй ребенок по этой причине пойдет в частную школу, где я заплачу 20 тыс и буду спокойна, а не все эти понты специфических гос школ.
автор principessa_lo • 06 июня в 15:27
Ответ дляЗроблено у 80-х
Дякую, але я питаю інформацію, а не поради
Крижана бурулька• 06 июня в 15:31
Сестра вчилася в цьому ліцеї.
Так платили 500 баксів в місяць на той момент.
Але там реально на той момент були одні мажори.
Тому в 20000 грн.вірю без проблем.
Раніше там вчилася вся еліта і частина дітей депутатів була з бодігардами та власними водіями.
Ну просто щоб ви розуміли рівень.

Автор, я не раджу вам туди тягти дитину, якщо фінансовий рівень не відповідає.
За Афіни платимо 130 000 грн.в рік.
+- так і виходить.
У знайомої дитина в ліцеї в Вишгороді.
Теж 20000 грн / місяць. 2 клас
Щедрик• 06 июня в 15:32
Ответ дляЗроблено у 80-х
А если в этой частной тоже будут распальцованные?
Зроблено у 80-х• 06 июня в 15:35
Ответ дляЩедрик
Нет, это совсем другой уровень, намного ниже.
Зроблено у 80-х• 06 июня в 15:35
Ответ дляКрижана бурулька
Сестра вчилася в цьому ліцеї.
Тому в 20000 грн.вірю без проблем.
Ну просто щоб ви розуміли рівень.

За Афіни платимо 130 000 грн.в рік.
+- так і виходить.
У знайомої дитина в ліцеї в Вишгороді.
Теж 20000 грн / місяць. 2 клас
Вот, мой опыт такой же.
автор principessa_lo • 06 июня в 15:52
Ответ дляКрижана бурулька
Сестра вчилася в цьому ліцеї.
Тому в 20000 грн.вірю без проблем.
Ну просто щоб ви розуміли рівень.

За Афіни платимо 130 000 грн.в рік.
+- так і виходить.
У знайомої дитина в ліцеї в Вишгороді.
Теж 20000 грн / місяць. 2 клас
Дякую за інформацію. Звучить феєрично😂
Але так, за таку ціну краще до ІТ-шників в приватну, ніж до мажорів в державну) Тим більше з 2 дітьми
НаБалКоніХодять• 06 июня в 16:53
100-ка понтовый лицей был всегда там учились дети депутатов, чиновников, артистов, бизнесменов, банкиров . Вы потянете отдых на Канарах 3 раза в год и мазерати с шофером? Если да - это ваш круг, если нет - хорошо думайте.
Повод• 06 июня в 17:51
Як такової фіксованої плати за навчання бути не може - це державна школа. Є благодійні внески в фонд. Взагалі треба обирати за принципом ціна-якість. Платити 20 тисяч за місяць мабуть неварто.
автор principessa_lo • 06 июня в 18:44
Ответ дляПовод
З цим я повністю згодна