Проблема у моєї знайомої. Дпі виписала штраф в 200 тис.за не сплату податку 19% начебто за те,що вона із-за кордону отримала кошти в розмірі 24 тис.доларів. Подруга таких грошей не отримувала. Виписок з банків у них немає...доказів як такових теж. Стверджують,що ,якась корупційна схема...Погрожують тюрмою за несплату податку...чи є а когось толковий юрист,який зможе цим зайнятись? І наскільки це взагалі реально?
Вільний митець• 06 июня в 15:12
Ответ дляInvaserwis
Є наказ на перевірку і рішення,я так розумію
ТО вона ФОП? Чи яка перевірка?
Лапка• 06 июня в 15:13
Ответ дляInvaserwis
Так,направлення є. Ні,не фоп
вона точно не фоп? то може її на роботі оформили та вона й не знає?
Вільний митець• 06 июня в 15:15
Ответ дляInvaserwis
Якщо все є, там же розписано що це за кошти.
І як вони перевіряли, є виконавець нехай подзвонить і поспілкується.
Акт можна оскаржити, якщо термін не пройшов.
Але щось вона не договорює.
ДА да да• 06 июня в 15:16
Ответ дляЛапка
з приводу того, чим вона підробляє;)
ну що, ви таки були прави)
Рання пташка• 06 июня в 15:16
Ответ дляЗараз все скажу
1) Что за налог 19% ?
2) 200 000 ? Странный штраф .
3) Подруга действительно получила 24 000 долларов ? Когда ?
2) 200 000 ? Странный штраф .
а сколько по вашему 18% НДФЛ+5% ВС от 24 тыс доларов?
Лапка• 06 июня в 15:17
авторко, ну невже ви не прикидаєтесь і справді не бачите, що там написано і за що штраф?
Я бачу. Справа в тому,що вона не мала зв´язків з цим азагалі
Рання пташка• 06 июня в 15:19
Ответ дляInvaserwis
и вы ей верите?)
Рання пташка• 06 июня в 15:20
Ответ дляInvaserwis
І що це значить?
шо цицьками вона трусила за грошi і дані свої засвітила там на сайті
Зараз все скажу• 06 июня в 15:21
Ответ дляРання пташка
Так тогда это не штраф , а налог , который подруга автора должна была заплатить , но не заплатила . Разницу между налогом и штрафом объяснять или сами знаете ?
Рання пташка• 06 июня в 15:22
Ответ дляЗараз все скажу
там ниже фото смотрите, я написала все верно, єто автор так назвала
Ответ дляЗараз все скажу
Я так поняла там налог+ уже штраф
Ответ дляВільний митець
А хто в курсі, ці гроші з онліфанс як приходять?
Тоже хочу узнать
Рання пташка• 06 июня в 15:23
Ответ дляInvaserwis
Я вірю,що таких коштів вона не отримувала
а ви бачили виписку по рахунку, який вона вказала для отримання плати за свої послуги моделі?
Зараз все скажу• 06 июня в 15:24
Ответ дляInvaserwis
Я так поняла там налог+ уже штраф
Акт проверки имеется ?
Сколько_мне_лет?• 06 июня в 15:27
Да, и интересно , можно ли по копии чужих документов сделать аккаунт в онлифанс, по смыслу они с банковскими реквизитами сверяют и подлог не возможен?
Вільний митець• 06 июня в 15:28
Ответ дляInvaserwis
Она говорит,что вообще не регилась там. Вот в чем проблема
Треба спитати тих хто в курсі)
Як там реєструються, чим підтверджують особу і як кошти отримують.
Я не в теме• 06 июня в 15:29
Ответ дляInvaserwis
Добре її знаю...ридає в трубку...грошей таких немає
Ну у неё на руках должен быть Акт, в котором кроме причин штрафа должно быть расписано, что она нарушила и расчет штрафных санкций. Прежде чем рыдать в трубку, надо почитать внимательно, в чем её обвиняют и на каком основании.
ДА да да• 06 июня в 15:30
Ответ дляСколько_мне_лет?
Автор, сделайте тему Онлифанс, возможно знающие подтянутся.
и лучше вечером
Я не в теме• 06 июня в 15:30
Ответ дляInvaserwis
Приказ на проверку кого/чего? Если была проверка, сначала Акт проверки выписывается, дается 10 дней на обжалование, и только потом ППР выписывается.