Царевна_несушка• 06 июня 2025

Будь ласка допоможіть розібрати сон, дуже важливо

Дівчаточка може хтось розуміється я буду дуже вдячна. Зараз дуже важкий період в житті, з чоловіком все дуже погано і мабуть ми будемо розходитись😞 дуже багато років були разом, але..тому може цей сон, то якась підказка. приснилось мені що він як помер і лежав на ліжку, я була уві сні в сильному стресі..і потім якимось чудом він ожив уві сні і я була така рада що він ожив..
Дівчаточка що то може означати? Чи зовсім нічого?а сталось це в якійсь невідомій і новій для мене як квартирі якоїсь дивної форми
А ось і я• 06 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
В нього агресія не тільки до мене
Він майже ні з ким говорити не хоче
І тільки щось сказати на те він запалюється як запальничка
Ищите способ как проверить его на наркотики.
Если исключите это, тогда помощь врача.
долой_лама• 06 июня 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
В нього агресія не тільки до мене
Він майже ні з ким говорити не хоче
і як давно це почалося? шо змінилось ще в його звичному житті окрім цього?
автор Царевна_несушка • 06 июня 2025
Ответ длядолой_лама
Коли він пережив дуже сильний стрес в роботі , в якій працював з ріднею
Після цього він як здурів… він і до цього мав закидони, але тепер то взагалі здурів
ПоЗиТиВнАя• 11 июня 2025
Ви підсвідомо розумієте, що розлучення неминуче але все одно сподіваєтеся, що уникнете цього і все з чоловіком налагодиться.
автор Царевна_несушка • 11 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та ні вже не наладиться вже кінець усьо