Синиця у спідниці• 06 июня 2025

Я не сплю через тривогу, а чоловік спить спокійно. Йому байдуже?

Не знаю, як це пояснити, але боляче.
Під час нічних тривог, хоч в нас і не сильно було чутно сьогодні , буває і гучно ,але на нашу область теж добрячий наліт — я не сплю, все моніторю, мені страшно. А чоловік просто спить. Встає до туалету, питає: Ну що там пишуть?, і знову лягає. Я кажу: сам подивись, я ж не сплю— а у відповідь тиша або роздратування, чи чого ти не спиш..Навіть на те що плачу не помітив , або вдає що не помічає
Мені дуже самотньо. Я ніби одна тримаю цей страх, а він ніби поза цим. Я тільки недавно кинула пити АД , бо з нервами було погано, панічні. Хіба це нормально, що йому не цікаво, як я себе почуваю? Навіть не спитає, навіть не пригорне. А потім ще й каже: Не знаю, як із тобою спілкуватись, у тебе нерви… Що йому на роботу, треба виспатись , ну робота така, що він може і на час запізнитись, а мені не треба виспатись ? Я дома працюю.
Скажіть чесно , це я перебільшую? Чи справді чоловік має бути більш уважним у такі моменти?
Ms. При теле• 06 июня 2025
Важко сказати. Я теж сплю спокійно. Чоловік мене не будить, якщо сам не спить. Я його теж жодного разу не будила. Київ, Шевченківський район, прильот був у 3 км від нас сьогодні
Кукусики• 06 июня 2025
Сходіть краще до кваліфікованого лікаря, Вам треба допомога.
Ви перебільшуєте.
Мамаша в бигудях• 06 июня 2025
А чого ви плачете? Виглядає як надумана проблема. Я сьогодні спала майже всю ніч, прокинулась лише він балістичних вибухів. Чоловік моніторив.
Поліцейський патруль• 06 июня 2025
У вас разный просто порог тревожности, пейте успокоительное или переезжать нужно, иначе кукухой беда может быть. Болезни все от нервов.
Мудрецыха мира• 06 июня 2025
Вам АД не допомогли? Що лікар сказав? Чоловік тут взагалі ні до чого , вам лікуватися треба
Доросла дівчинка• 06 июня 2025
В мене теж спить. Лиш цієї ночі не спав, бо ж об’єкто любові сусідів був через дорогу
Гореотума• 06 июня 2025
Бедный мужик
dulenok• 06 июня 2025
до того как ракета вынесла пол-хаты, засыпав всех штукатуркой и стеклами, я тоже спала спокойно...слышала взрывы вдалеке , на тревоги особо не реагировала...сейчас все по другому - я практичсеки зомби
Сама вумна тутички• 06 июня 2025
«Сам подивись я ж не сплю» - логика покинула чат, если вы не спите, логичней вам посмотреть, чем тому кто спит, к тому же - это чисто из вежливости и поддержания разговора был вопрос, типа отреагировать на ваше волнение.
Я сплю, если что, смысла не спать не вижу, я своим бдением ничего не изменю
Хома з пастою• 06 июня 2025
Чоловік просто розуміє, що робити вигляд бурної діяльності і читати ТГ канали ніяк не змінить ситуацію, а працювати завтра треба, то й робить раціональний вибір.
Гореотума• 06 июня 2025
Этот жестокий, бессердечный мужчина еще небось утром и на работу ходит, да?
Мамаша в бигудях• 06 июня 2025
Ви ж розумієте, шо це проблема не лише цієї ночі. І якщо не звернутись за допомогою до спеціаліста, то буде лише гірше
Ms. При теле• 06 июня 2025
За моїм досвідом, такі нервові у 100% закордоном. Ті, хто лишився, або сплять, або моніторять новини, але максимум можуть в чаті обговорити
Пані з калабані• 06 июня 2025
Ответ дляГореотума
Бедный мужик
Реально. Ему нужны силы для работы, но вместо сна он должен качать на ручках Автора.
Я шалунья• 06 июня 2025
Прекрасно, що хоч один з вас навчився жити. Просто жити.
Я такая - жду трамвая• 06 июня 2025
Я как ваш муж
Сплю ,просыпаюсь ,спрашиваю мужа и опять спать
Это не значит,что мне пофиг на все
А муж ночь может не спать
Конечно ,когда взрывы рядом ,то я просыпаюсь
Обнимашкина• 06 июня 2025
что не так? ему на работу утром, он не может ночами с вами сидеть и переживать! отстаньте от мужа
Пишу з калідору• 06 июня 2025
Ответ дляMs. При теле
Ой, не. Я максимальный тревожник, а все также продолжаю жить на востоке
Завжди з рушником• 06 июня 2025
В мене чоловік теж спить. Здається, це така функція є чудова в чоловіків, бути спокійним в таких ситуаціях. Але ваша реакція не дуже зрозуміла. Якщо він питає що там, чому не пояснити. Я свого бужу, ракети, шахеди, вставай. Тоді він коли я його дьоргаю заспокоює мене. А так теж спить))
Кундалина• 06 июня 2025
отстаньте от мужика. Сопливая истеричка
Воздух в банке• 06 июня 2025
Мы спим во время тревоги, чего и вам желаю.
Смысл дёргаться?
Кусюче сонечко• 06 июня 2025
Ответ дляMs. При теле
Тільки не кажіть, що так само спокійно спали в перші дні війни
Леся Українка• 06 июня 2025
Мой спит, ничего не знает.
Ему на работу с утра, надо высыпаться, просит не будить его чтением новостей.
Кундалина• 06 июня 2025
Если страдать, так должны все сразу. с вами. страданий всем! страданий!
Свекруховна• 06 июня 2025
А вы работаете? Или утром после того как сидели-боялись можете отсыпаться, а муж невыспавшийся идет на работу?
ps Встаю на работу в 5.30. Если бы меня дергали с каждым ’группа шахидов заходит с моря в сторону .....’, я б уже убила. Три года не спать по ночам и читать каналы в ТГ что куда летит - роскошь не для работающих. Простите
Гореотума• 06 июня 2025
Ответ дляСвекруховна
100% я бывает ночью проснусь сон перебью себе потом как зомби весь день
Психологічка• 06 июня 2025
а чого вам страшно? якщо ви боїтеся смерті від ракети чи шахєда, то мабуть треба не в телефоні сидіти, плакати та чоловіку не давати спати - а йти в укриття, чи до ванної хоча б. Йому не страшно, він хоче спати і я його розумію. а як вам страшно, то зробіть щось для своєї безпеки
ТайТаке• 06 июня 2025
Ответ дляMs. При теле
Да прям
автор Синиця у спідниці • 06 июня 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Ця відповідь йому була така , тому що коли пояснювала і будила вставай , то йому й вставати не хочеться . Вот Ви говорите , що заспокоює , я за це і пишу . То яка моя реакція незрозуміла ?
Ms. При теле• 06 июня 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Я вам більше скажу: 24.02.2022 приблизно о 12 дня я лягла спати 😳 Буквально годинку продрімала, щоб відновитися на фоні стресу. На наступний день була на роботі, добре, що віддалено. Але в мене дуже спокійний і виважений в цьому плані чоловік. Він пройшов це ще у 2014. Якби хтось переді мною носився в істериці, то я б божеволіла, бо насправді я тривожна дуже