Гравіцапа• 07 июня в 10:18
Що берете на річку крім шашлика?
Підкиньте свіжих ідей дівчата. Так давно не була на природі, що можна цікавого і смачного взяти з собою)
Заліковий троль• 07 июня в 10:19
Засіб від кусючих комах, крем захист від сонця. Дочитала про смачне, вибачте
ГендиреХтор• 07 июня в 10:20
Зелені багато, гриби в майонезі чи сметані з травами, перець для грилю, закуски типу в лаваші для очікування шашлика.
Перша скрипка• 07 июня в 10:21
Жарю дома креветки, овощи, можно сделать конвертики с сыром и зеленью, ,делаю соус красный к шашлыкам чесночный, нарезки не люблю. Оливки,маслины. Люблю летом консервацию,но лучше свежие овощи. Позже уже кукурузу ,класс,удачного отдыха
Смурфетта• 07 июня в 10:22
Із часом прийшли до формату: розпочинати із пивом та закусками до пива, продовжувати із м´ясом, овочі на грилі та вином / пивом. Інші страви - зайві, міцний алкоголь на спеці - це не добре
Тішуся неперетішуся• 07 июня в 10:23
Овочі для грилю
Лачаш з сулугуні і зеленню
Картопля маринована
Ковбаски
Ми таке беремо
Лачаш з сулугуні і зеленню
Картопля маринована
Ковбаски
Ми таке беремо
Леди Г• 07 июня в 10:24
Остерігайтеся кліщів, їх дійсно море зараз, сама нещодавно принесла на собі малюсінького… хоча передивилась все на собі
Кучерявочка• 07 июня в 10:27
Беру пакети для сміття і ми спочатку прибираємо за свинями. Неможливо відпочивати серед сміття
Пушка заряджена• 07 июня в 10:27
Ответ дляТішуся неперетішуся
Овочі для грилю
Лачаш з сулугуні і зеленню
Картопля маринована
Ковбаски
Ми таке беремо
Лачаш з сулугуні і зеленню
Картопля маринована
Ковбаски
Ми таке беремо
О, а как это - картошка маринованная?
Пушка заряджена• 07 июня в 10:28
Ответ дляПерша скрипка
А кукурузу тоже дома варите?
Вся така шо куди там• 07 июня в 10:30
Ми беремо картоплю у мундирі, огірки і помідори до шашлику.
І води побільше.
Салати мені незручно їсти на природі.
І води побільше.
Салати мені незручно їсти на природі.
Виннипуховна• 07 июня в 11:16
Ответ дляЗаліковий троль
І засіб від ТЦК
Перша скрипка• 07 июня в 15:28
Ответ дляПушка заряджена
А кукурузу тоже дома варите?
На гриле можно или дома.