А я женатая• 07 июня в 14:14

Якщо людині майже 30, з нуля її не візьмуть?

Якщо хоче попрацювати помічником для набуття досвіду в іншій сфері. 30 - вже пізно і роботодавцеві не вигідно вкладатися в людину цього віку?
Кров з молоком• 07 июня в 14:15
А хіба є гарантія, що молодша людина не звалить кудись в інше місце/декрет/просто передумає займатися цією діяльністю?
Творческий типаж• 07 июня в 14:16
не думайте за кого-то
если у вас есть мозг и работоспособность то все у вас получится
подавайте резюме
кадровый голод
Айболитная• 07 июня в 14:17
Пробуйте , в Европе на возраст не смотрят
Все буде• 07 июня в 14:18
Звичайно не візьмуть. Вам залишається лише йти на пенсію.
А, ой, на пенсію теж не візьмуть 🤔 тоді навіть не знаю, що вам робити 😏
заварний look• 07 июня в 14:19
Я працевлаштувалась на суміжну з освітою по диплому професію/посаду в 34 . З нуля .
Мальчун-задирун• 07 июня в 14:19
У вас є знання, що відповідають посаді помічника?
автор А я женатая • 07 июня в 14:21
Ответ дляКров з молоком
Логічно, але ви самі знаєте, яке в Україні ставлення до віку
автор А я женатая • 07 июня в 14:21
Ответ дляМальчун-задирун
Так
Кров з молоком• 07 июня в 14:22
Ответ дляА я женатая
Ви так кажете, ніби вам дуже за 50 і ви тільки стартуєте працювати взагалі.
Ананомчикус• 07 июня в 14:22
Візьмуть.
Мій чоловік має керівну посаду. Досвід звісно добре, але іноді він поганий. Тому він любить людей без досвіду. Він каже, що людину простіше навчити робити правильно, ніж перевчити. Між двома кандидатами - віддасть перевагу без досвіду.
Мальчун-задирун• 07 июня в 14:23
Ответ дляА я женатая
Так
Ну тоді ваш вік тут ні до чого. Пробуйте
Бесбардак• 07 июня в 14:23
Ответ дляА я женатая
Вы никогда не работали, что несете такую дичь?
вкрации• 07 июня в 14:24
Як ви красива, то візьмуть
Вбигудях• 07 июня в 14:25
Ответ дляАйболитная
Все индивидуально, смотрят везде, но в комплексе. Если ты молодой, но тугой, то тебя не возьмут. Если в возрасте, но с хорошими навыками и все схватываешь на лету, то возьмут.
Сам возраст ничего не значит, за исключением определённых профессий.
автор А я женатая • 07 июня в 14:25
Ответ дляБесбардак
Працювала звичайно, але в Україні багато ейджизму особливо після 30
Анютины ласки• 07 июня в 14:27
Ответ дляВбигудях
Многих после 45 и за границей не везде берут. У меня знакомые хотят работать,но не могут найти работу.
Вбигудях• 07 июня в 14:27
Ответ дляА я женатая
Не видумуйте. Вік грає роль лише у фізичній праці. Я почала спочатку в Україні в 45 років, до того пропрацювавши в іншому напрямку 19 років. Але напрямок з розвитком інтернету занепав майже до 0.
Света С Приветом• 07 июня в 14:27
Нет, на пенсию уже можно.
Мальчун-задирун• 07 июня в 14:28
Ответ дляА я женатая
Яке? Розкажіть яке ставлення до 30-річних?
Угги в горошек• 07 июня в 14:34
Роботодавцю не вигідно брати невпевненого в собі працівника.
Миллениалка• 07 июня в 14:43
У нас на роботі це норм. Мене взяли в 35
Купи слона• 07 июня в 14:44
Автор,у нас працює помічником діловода жіночка 56 рочків. До цього все життя відпрацювала інженером
Миллениалка• 07 июня в 14:44
Ответ дляА я женатая
Це у вашій голові. 30 це молода людина
Купи слона• 07 июня в 14:44
Ответ дляМальчун-задирун
У декрет можуть піти або мають частохворіючу малечу)
Olaru• 07 июня в 14:46
Чому ж пізно? Нормальний вік.
Я брала на таку роботу (фактично помічника) жінку в 40 років, активну і з бажанням працювати. Три роки тому, зараз успішно працює (вже не помічник).
Угги в горошек• 07 июня в 14:56
Ответ дляА я женатая
Так вам до 30...
Скоріше за все вас не візьмуть не через вік, а тому що ви погано себе зарекомендуєте на співбесіді, звісно якщо наважитеся зробити дзвінок чи відправити резюме. Страх, сумніви, стереотипне мислення швидко зчитуються як по вашим відповідям, так і по міміці, жестам, поведінці тощо.
Майор Медуза• 07 июня в 15:29
Работодавці ні в кого ніколи не вкладаються. Найманий працівник - це витрата.
КоКоКоКоКоКо...• 07 июня в 16:07
Ответ дляКров з молоком
Я в 51 иду на бух. курсы и потом буду работать по специальности.
Причем курсы финансирует государство. Но немецкое. У них пенсия в 67, хотят увеличить до 70, так что мне еще до неё работать и работать )))
Мальчун-задирун• 07 июня в 21:39
Ответ дляКупи слона
І в 20+, і в 40+
Люблю Украину• 07 июля в 19:14
Мене взяли в 35 (якраз меншій дитині 3 виповнилося і я вийшла на роботу)