Вельми шановна• 07 июня 2025
У кого мужья служат в тылу?
Расскажите о службе в тылу? Как это происходит? Приходят ли они домой или живут в общежитии? Извините, может глупые вопросы. Мужу вручили повестку и сказали, чтобы явился на собеседование. Если он заинтересует рекрутов, то будет служить в тылу, т.к. имеет ограничения по здоровью.
Черный Ловелас• 07 июня 2025
Автор либо трололо либо глуп и не понимает что вообще происходит. Как будто вчера сбросили на планету земля.
Викликаю на дебати• 07 июня 2025
Ответ дляБабка-ежика
Знайомий десь у області дещо збирає для фронту (він програміст).
Буває раз на тиждень вдома на 3-4 години.
Свою машину напівджип забрав туди, бо їздять кудись на полігон випробувати те, що збирають.
Він почав з ТРО разом з колегами, а коли від міста орків відкинули, так всі разом потім і пішли у військомат. Вони однокурсники, після військової кафедри, тобто були лейтенантами запасу до цього всього.
Не потрібно було з тро йти до військомату, ви так кажете, ніби можна було просто піти додому, всі хто був у тро автоматом у зсу опинилися.Наших хлопців з харківського тро після звільнення області на бахмут кинули. І син мого приятеля, програміст, загинув там за два тижні.
Купи слона• 07 июня 2025
Ответ дляВподобайден
Ага... Всем так говорят.
Подтверждаю
Мой муж, после двух лет на нуле, ушел в сзч. Так ему звонят и ’предлагают’ то в нацгвардию ’в любом регионе, который выберете’, то в ’тыл, даже в своем городе ’
Викликаю на дебати• 07 июня 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
ага....’нет причины не обновить данные’ , ’не надо бояться идти на влк’, ’выбирай, где будешь служить’- легенды нашего времени
осень харашо• 07 июня 2025
Не вірте, якщо не готові йти на передову… там всім спочатку обіцяють тил… хто ж хоче зрадіє гарячій точці? А годні всі, якщо комісія пройшла
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 июня 2025
Ответ дляВельми шановна
У него в военном билете написано, что он может служить в тылу, ТЦК и д.р.
Знаете, у моего знакомого такая же надпись, у него большие проблемы с глазами, сначала даже хотели исключать с учёта. Долгое время его возили, никто не хотел брать. Ну вот теперь в сумской области, в окопах...
Баба на горошині• 07 июня 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Это все брехня и на все сейчас закрываются глаза, я удивлена что тему еще не удалили. Людей разделили, рассказали что ухылянты - враги народа, а настоящие враги народу - русня всратая сейчас сидит на наши налоги в плену отдыхает как на курорте.
Тот же тыл не панацея, в нем можно побыть пару месяцев, может меньше, но будут относиться как к скоту, морально давить, унижать, бить.
Викликаю на дебати• 07 июня 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я часто езжу по трассе сумы -харьков, вижу автобусы с пехотой, у магазинов, на заправках, там пожилые люди в основном, смотреть дико. А потом удивляются, что русня прет по 10 км в день, разве из них воины получатся? Тупое убийство людей своими же.
Вельми шановна
• 07 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Спасибо.
Сито для думок• 07 июня 2025
Есть такие знакомые. Один каждый день как на работу ездит, вечером домой. Другой в пво, приезжает когда раз в неделю, иногда реже. Еще один тоже каждый вечер домой, но есть дежурства. Из этих троих только один годен для службы в тылу, остальные договорились. Ну и есть еще несколько, кто после травмы вернулся домой, один год лечился и опять забрали, не дома, но и не на линии фронта. Второго еле выдрали от туда, тоже здоровье никакое за 3 года(он добровольно пошел), теперь почти дома служит, ночевать приезжает домой.
Мальдивирую• 07 июня 2025
Ответ дляВподобайден
Ага... Всем так говорят.
мого так залишили навіть в своєму районі ,кожен день додому
Мальдивирую• 07 июня 2025
Ответ дляБаба на горошині
В тылу служат только с деньгами и связями, не верьте в этот бред, какой вам рассказывают.
не правда
Щепотка_совести• 07 июня 2025
Ответ дляВельми шановна
У брата так само, його захантили в тій області де живе, поки тьху тьху там, але тільки 1 місяць пройшов.. можливі відрядження на схід
Щепотка_совести• 07 июня 2025
Ответ дляБаба на горошині
Мой отец токарь, очень нужный специалист, работал на танковом заводе, бросили на передок, так что я в жизни не поверю про тылевые специальности доступные для всех.
У нього були обмеження по влк?
Пургену мне• 07 июня 2025
Ответ дляКупи слона
Подтверждаю
Чоловік сестри майже три роки на нулі пробув, пройшов Курськ. Сказав або переводите десь в тил, або піду в сзч, нема більше сил і здоров´я (йому 53, кілька поранень і контузій). Відправили на курси інструкторів, далі буде тренувати новобранців.
Летюча помилка• 07 июня 2025
Ответ дляВельми шановна
После ВЛК в военном билете сделали такую запись, что он может служить в тылу.
Ой боже, таких муліон, де тих служб в тилу набрати, тим паче вони всі давно зайняті. В мене син з астмою приданий до служб в логістиці, та інших т.д та інш. І чоловік з вагою 120 і артрозом 4 ступеню теж типу придатний. ’В тилу’ немає такої формуліровки, то ви собі насочіняли. А тепер подумайте що у вашого, які діагнози, що придатний лише для служби в тилу.
Пургену мне• 07 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
А хіба з артрозом 4 ступеню не можна оформити інвалідності? У чоловіка між 2-3, то сказали замало. Але якщо буде прогресувати, то можна подаватись. Але це було до війни
Пургену мне• 07 июня 2025
Авторе, хоч і кажуть, що буде тил. Але насправді тил може бути місяць-два, а далі приказ в окопи. Реально постійно в тилу або ті, у кого гроші, або ті, у кого волосата рука
Вельми шановна
• 07 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
42 б, 39 б. У моего сердце больное и варикоз нижних конечностей.
Мальдивирую• 07 июня 2025
автор моя тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3671290 не вірила ні я ,ні всі знайомі .Але служить в своєму місті.Звичайно це не гарантія ,що буде так само ,але ми не заплатили ні гривні
Летюча помилка• 07 июня 2025
Ответ дляПургену мне
Зараз оформлюємо. Але теж, поки добилися щоб написали 4 ступінь, то чуть не здуріли. Писали 2-3 і все, а неофіційно казали що 4. Він реально, більше 10 хв ходити не може. Та його навіть ТЦК не зупиняють, махають завжли проїджайте, та й йому вже 55.
Летюча помилка• 07 июня 2025
Ответ дляВельми шановна
Серце больное - не діагноз. З гіпертонією. подагрою беруть, у кумів син з серйозним сердцевим діагнозом і ховається.
Пургену мне• 07 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
У чоловіка обидва меніска розтрощені в колінних суглобах, артроз ближче до 3 на папері. А хто там зна, що реально, може тоже більше, але мовчать, бо перевірявся в минулому році. Ще й кульшовий один пішов стиратись. Ходить, але ноги болять постійно
Мальдивирую• 07 июня 2025
Ответ дляПургену мне
моя порада - оновіть знімки і діагноз ,мають постійно бути підтверджені скарги і виписки з лікарні
Кривая спроса• 07 июня 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Їздять додому,якщо місцеві,але не завжди.Військової форми не носять.Розквартировані по місту,хто не місцевий.
Не скрізь так. В нас ходять на роботу: на аеродром по формі, в ’частину’ по цивільному. Хто хоче винаймає житло, хто хоче, то живе в ’частині’.
Кривая спроса• 07 июня 2025
Ответ дляБаба на горошині
Це не так.
Пургену мне• 07 июня 2025
Ответ дляМальдивирую
Мій виїхав в минулому році. Теж все думав, що як він має проблеми, то не чіпатимуть. Але потім зрозуміли, що не варто сподіватись на авось, йому лише 42
Кривая спроса• 07 июня 2025
Ответ дляБаба на горошині
Эту стадию все проходят, у меня мама тоже верила что будет в тылу чинить технику как обещали.
Хто хоче в тилу служити, потрібно самим шукати собі посаду і підписувати контракт.
175см55кг19лет (она)• 07 июня 2025
Ответ дляКривая спроса
Ну звісно що у всіх по різному.В них особливо немає де жити,ніяких військових частин поруч.Та й безпечніше винаймати,бо прилітало по одному гуртожитку вже.
Правда винаймають не вони особисто,а їх розселили.