Баба Йога• 01 мая в 18:41
Пропонують оформити як ФОП
Син працює місяць на випробувальному терміні
Підійшов час оформляти документи - роботодавець пропонує ФОП, питає в мене поради.
Я з цим ніколи не мала справу, може хтось з вас знає плюси та мінуси.
Моя думка негативна, це ж не буде лікарняного, відпустки.., так?
Баба Йога
• 01 мая в 18:45
Ответ дляСтолічна штучка
За это должны доплачивать
Пообіцяли зарплату вище
На скільки не знаю
Столічна штучка• 01 мая в 18:46
It? Тогда норм. Они так все работают, уходят от оплаты налогов. Так налогов платишь меньше, чем учитель
Баба Йога
• 01 мая в 18:47
Ответ дляДомовенок Кузя
Как договорится
Це перша робота
Не має ще досвіду з роботодавцями, вірить в людей, боюся що намахають його
Баба Йога
• 01 мая в 18:47
Ответ дляСтефанія
Якщо це сфера ІТ, там це нормальна практика.
Ні, інтернет-закази в магазині
Однозначно• 01 мая в 18:48
ФОП відповідає за своїми зобов´язаннями всім своїм майном. Ваш син навряд чи контролюватиме правильність сплати податків, договори які підписуватимуться від його імені і т.д. Тому є певні ризики і краще оформлювати лише тоді, коли він повністю впевнений в порядності роботодавця чи триматиме звітність на контролі.
Стефанія• 01 мая в 18:48
Ответ дляБаба Йога
Це перша робота
Відпустіть синочку, він вже дорослий. Намахають - отримає досвід. Бо можете своєю гіперопікою зіпсувати йому життя.
Баба Йога
• 01 мая в 18:50
Ответ дляСтефанія
До чого тут це?
Синочка працює, сам себе забезпечує
Як би ваша дитина підійшла з питанням до вас відправили б його досвід отримувати?
Синочка працює, сам себе забезпечує
Почемучка• 01 мая в 18:50
Ответ дляБаба Йога
Ні, інтернет-закази в магазині
категорично НІ, фоп відповідає усім майном.
Баба Йога
• 01 мая в 18:50
Ответ дляПочемучка
Дякую
Баба Йога
• 01 мая в 18:52
Ответ дляВумна вутка
Який вид діяльності? В чому полягає його робота?
Збирає замовлення в магазині
Обіцяли повний соцпакет та оформлення по трудовій
А зараз пропонують ФОП
Мозговая пилочка• 01 мая в 18:53
Смотря для чего ФОП. Если чисто для получения зарплаты, то 4200 налоги каждый месяц, годовая отчетность. Если увольняют, сам дальше платит налоги. Если хотят на его ФОП что-то проводить, то тут уже нало разбираться, вести учет, брать за это дополнительную плату. Как для молодого новичка - это лишние сложности. Если работа того стоит, то рисковать, если нет - отказываться. Ну как написали, ФОП полностью отвечает своим имуществом.
Анонимарик• 01 мая в 18:53
Ответ дляБаба Йога
Збирає замовлення в магазині
А зараз пропонують ФОП
Хитросракі вони які...
dahashutka19• 01 мая в 18:53
Ні . У мене був клієнт в приваті , який часто водив молодих хлопців/ дівчат оформляти фоп. Через деякий час на цих фопах був арешт .
Тюрюнь_Тюнь• 01 мая в 18:54
Я так працювала. Відпустки, лікарняні надавали, ФОП вів бухгалтер на підприємстві - все подавав, сплачував. Я лише перевіряла в своєму ел.кабінеті. Все ок. У мене порядний роботодавець був
Стефанія• 01 мая в 18:54
Ответ дляБаба Йога
До чого тут це?
Синочка працює, сам себе забезпечує
Якби я не розбиралась у питанні, яке мені задає доросла дитина, звичайно, я б не допомагала розбиратись. Чим я в такому випадку допоможу?
В епоху цифрових технологій нескладно самому зайти в гугл, і дізнатися все, що потрібно про фоп. Тим паче молодому хлопцю.
Моя улюблена страшко• 01 мая в 18:55
Я тоже этого не понимаю, какой может быть фоп если он наемный работник? И как это вообще предполагается, он что там указывать будет, что он предоставляет услуги? Часто тут такое читаю, это новая практика, чтобы не платить налоги и полностью умыть руки?
Білка в колесі• 01 мая в 18:55
Ні. Знайому так намахали багато років тому, теж перша роботі і начебто гарна фірма. Пару років пропрацювала і ще довше намагалася цей ФОП закрити, вона вже там не працювала, а за послуги обслуговування ФОП платила щомісяця. З дуже великим скандалом і юристами закрила це питання.