Язвочка• 08 июня в 09:15
Моя дитина морально мене вбиває
Моїй дочці 7 років, довгоочікувана дитина. Але за ці роки вона доконала мене так, що моє життя перетворилось на кошмар. Не було жодного спокійного дня. Я завжди була врівноваженою людиною, але зараз я на грані. Я дже боюсь, що до мене може причепитися якась тяжка хвороба через нерви. Бо іноді вона мене так доконує, що болить все тіло від стресу, пече в грудях, болить серце. Я у відчаї. Моя мама психолог, пробували вже по-різному до неї підлаштуватись, але марно. Чоловіка теж вже доконала. Він вже посивів, схуд(( . Ну от в голові не вкладається як таке можливо. Як з цим боротись, так хочеться пожити щасливо((
ФсеСама• 08 июня в 09:18
Що такого робить 7-річна дитина, що троє дорослих худнуть і сивіють?
ДваДваВісім• 08 июня в 09:19
’От осинки не родятся апельсинки’
Шукайте причину в собі
Диви яка я пава!• 08 июня в 09:19
Чем именно она вас доконала
У вас она главная в семье? Вы все на цыпачках перед ней ходите? Ремень вам в помощь тогда, но уже наверное поздно
Язвочка
• 08 июня в 09:20
Ответ дляXвостокрутелка
так а как именно она вас добивает? что делает?
Робить все наперекір.
Язвочка
• 08 июня в 09:20
Ответ дляДваДваВісім
’От осинки не родятся апельсинки’
Шукайте причину в собі
Та ясна річ, що б ви ще написали
ДваДваВісім• 08 июня в 09:21
Ответ дляЯзвочка
Та ясна річ, що б ви ще написали
Правду написала
Ліплю вареники• 08 июня в 09:21
А зачем Вы подстраиваетесь под 7-летнего ребёнка?
Может, Вам надо поменять тактику?
И объяснить доходчиво Вашему ребёнку, что это вы мама и папа, а не наоборот, и она будет делать так, как Вы сказали.
Ох уж эти мне психологи.
Видите, не работает эта психология в жизни. Зато ремень всегда и во все времени был действенным способом убеждения.
Может, Вам надо поменять тактику?
Ох уж эти мне психологи.
Язвочка
• 08 июня в 09:22
Ответ дляДиви яка я пава!
Чем именно она вас доконала
Ні не головна. Сваримо її, строжимо, але без ремня. На пару годин допомагає, а потім знову
Стопясят раз обсуждала• 08 июня в 09:22
Что может такого делать 7 летка, чтобы вас аж так клинило? Ворует, приходит пьяная под утро?
Бува і таке• 08 июня в 09:22
Ответ дляЯзвочка
Та ясна річ, що б ви ще написали
А ви вважаєте по-іншому? Це або гени, або ваші прогалини в спілкуванні з нею, третього не дано
Обнемашечка• 08 июня в 09:23
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Любит выпить и погулять до утра - это в предыдущей теме
Язвочка
• 08 июня в 09:23
Ответ дляЛіплю вареники
Может, Вам надо поменять тактику?
Ох уж эти мне психологи.
Может, Вам надо поменять тактику?
Ох уж эти мне психологи.
А як же потім травма дитинства через цього ремня? Мене в дитинстві не били і для мене це теж табу
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Такое бывает, например, когда у взрослого нет ресурса воспитывать ребенка, тогда он хочет, чтобы ребенок этот ресурс не тянул из него, а значит делал всё сам, сразу, быстро, хорошо.
Мстящий за Зайца• 08 июня в 09:24
Ответ дляЯзвочка
Опишіть декілтка ситуацій для розуміння.
Бавовнятий Пупс• 08 июня в 09:26
моя дитина теж мене доконає. я з вами. більшість у кого спокійні діти вас не зрозуміють. вже натикали 🤦🏼♀️
Ласковая_львица• 08 июня в 09:27
Ответ дляОбнемашечка
та такая же в детстве была, наверное 😂
Язвочка
• 08 июня в 09:27
Ответ дляSo_so
Так, ви праві. У мене немає ресурсу. І такі постійні дитячі виходки мене добивають
Идеальная оптимистка• 08 июня в 09:27
Не, ну в 7 рано не справляться, вот в подростковом...может сдвг?