Суцільна зрада• 08 июня в 09:51

Що готувати, коли дитина носить Марко-Роса?

Дитині через декілька днів поставлять апарат Марко-Роса. І я намагаюся зрозуміти що готувати у період його носіння. Готувати доньці окремо часу в мене немає, тобто треба харчуватися разом. Головна проблема з м´ясом, у якому вигляді його готувати. Котлетки - це зрозуміло. А що робити з відбивними/стейками/реберцями тощо? Взагалі не готувати чи є якісь хитрості?
Кто крайний?• 08 июня в 09:55
Готувала ,як зазвичай. За добу дитина вже адаптувалася.
Угги в горошек• 08 июня в 09:56
Тільки жуйку не можна була. Все решта їв, як зазвичай.
сладкий_ноябрь• 08 июня в 09:57
Абсолютно все можна їсти.
Хата на мати• 08 июня в 09:57
Даже мысли не было что-то особое готовить. Все как обычно
автор Суцільна зрада • 08 июня в 09:58
Ответ дляУгги в горошек
І жодного разу не ламав через їжу? І горіхи їв, і яблука з морквою цілі? Нам ортодонт сказала, що категорично не можна.
Угги в горошек• 08 июня в 09:59
Ответ дляСуцільна зрада
Ні, не ламав. 6 місяців носив. Горіхи він не любить, а фрукти їв без проблем.
Айболитная• 08 июня в 10:07
Ответ дляСуцільна зрада
Вам обязательно морковку грызть всей семьёй?
автор Суцільна зрада • 08 июня в 10:13
Ответ дляАйболитная
Моркву, звісно, ні. А ось стейк, наприклад, чи суху ковбасу бажано.
Тихомандражная• 08 июня в 11:08
Ответ дляСуцільна зрада
Користуйтеся ножем і все буде ок