Язвочка• 08 июня 2025

Моя дитина морально мене вбиває

Моїй дочці 7 років, довгоочікувана дитина. Але за ці роки вона доконала мене так, що моє життя перетворилось на кошмар. Не було жодного спокійного дня. Я завжди була врівноваженою людиною, але зараз я на грані. Я дже боюсь, що до мене може причепитися якась тяжка хвороба через нерви. Бо іноді вона мене так доконує, що болить все тіло від стресу, пече в грудях, болить серце. Я у відчаї. Моя мама психолог, пробували вже по-різному до неї підлаштуватись, але марно. Чоловіка теж вже доконала. Він вже посивів, схуд(( . Ну от в голові не вкладається як таке можливо. Як з цим боротись, так хочеться пожити щасливо((
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляLacrimo
О мені в садку останні роки і в школі в 1-2 класі казали , що ви будете з ним робити в підлітковому, коли у нього уже зараз характер і він його проявляє. Як не дивно, до підліткового став спокійнішим і тепер з ним легко вступати в діалог, і він цей діалог чує і прислуховується. Просто підлітковий вік у декого починається зараз набагато раніше. Значить дитина вірогідно буде дуже самостійна уже в ранньому підлітковому. Як тут опишуть дітей, мені самій страшно, мій був активний дуже, крикливий малий. Але я ніколи не жалілась, характер був і командирські якості. Але воно зараз до 11 уже згладилось само.
У школі то взагалі - десь шось пискнув - і у тебе тяжкий характер. Теперішня школа не розуміє сучасних потреб у вихованні та освіті, це відстала організація по дрєсіровкє
Пургену мне• 08 июня 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Мы как раз наказывали ’ бубочку’. и могу сказать,что это бесполезно было - бить ее.Она только ещё больше озлоблялась
Ну неудивительно. Нормальная реакция на насилие. Только здесь ещё не до всех дошло чем это закончится. Потом строчат темы про козлов психолухов, которые настроили против них детей и они не хотят даже общаться с чудо-родителями. И дети неблагодарные твари у таких, а они ж святые матери, которые не заслужили такого отношения к себе)
Ліплю вареники• 08 июня 2025
Ответ дляlilul990
Неправда, почитайте хоть трохи сучасних доказових психологів. Діти переважно багато чого успадковують - і психотип, нервову систему в тому числі. Виховання займає може 30 відсотків від того що можна вкласти в дитину

Все інше - це вже готовий шаблон. І пояснювати багато чого можна, тільки через гру і іносказання.
Ну так Вы же и подтверждаете мои слова. Индивид, это и есть человек, как вы пишете, со своими врожденнвыми качествами, нервной системой и пр. Но не личность. Личностью он станет гораздо позже. Когда воспитание и окружаюшая среда сформируют у него интересы, ценности, мировоззрение.
Да, через игру развивать ребёнка можно, научить чкюему-то можно,обьяснить-нельзя
То, что все вот эти бла-бла считают правильным воспитанием, ребёнку просто не доходит в силу возраста. Это называется собаки лают, караван идёт.
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Слово виховання в принципі транслюється і розуміється абсолютно невірно. Це безперервний процес від народження який включає усі ситуації з якими зіштовхується дитина - неважливо учасник вона цих ситуацій або просто свідок.

Мама накричала на продавщицю в магазині, огризнулась у маршрутці, штовхнула когось у черзі - це все процес виховання

А потім крики і сльози- в кого ти така вдалася
Свекруховна• 08 июня 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
моя дитина теж мене доконає. я з вами. більшість у кого спокійні діти вас не зрозуміють. вже натикали 🤦🏼‍♀️
І я з Вами. Мій мене і всю нашу родину доводить теж і це взагалі тому що ми дуже тривожні та переживаємо і беремо близько до серця, не всі такі батьки, повірте, я ж бачу. Наші діти центр Всєлєнної для нас і мабуть це не вірно. Мій взагалі обезцінює все що ми робимо для нього. Але ми вже були у психіатра і нас направили до психолога, ось тест Коннерса проходимо, можливо є Рдуг.
Співчуваю і обіймаю всіх батьків яким важко морально зі своїми дітьми♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Свекруховна• 08 июня 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Не, ну в 7 рано не справляться, вот в подростковом...может сдвг?
Да может и Сдвг, у моего похоже что сдвг, врачи под вопрос ставят, но поверьте, и в сем лет было не легче😓 это не объяснить словами, это как жить на пороховой бочке, ты не можешь спланировать ни свой день ни свою жизнь
Маргарита и Мастер• 08 июня 2025
Вам гарно платять за трольні теми?
Одяг та сумки• 08 июня 2025
Ответ дляlilul990
У вас не підхід і ви взагалі не поняли в чому причина такої поведінки.
згдна з вами коли тупа людина не знає що сказати то вона рота провітрює. Сподіваюся провітрили
Блондинка в Законе• 08 июня 2025
Що ж вона робить в сім років? Вона здорова?
Одяг та сумки• 08 июня 2025
Ответ дляlilul990
А в калюжі попригати то вже злочин? Мами, вам усім срочно до психолога самим.
так це ви так кажете злобна тьотка
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляОдяг та сумки
так це ви так кажете злобна тьотка
А чому для вас попригати в калюжі це щось погане?
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Зразу кидаєтесь в образи. Здорову самокритику не пробували включати?
Ліплю вареники• 08 июня 2025
Ответ дляlilul990

Согласна. Ребёнок знакомится с окружающим миром, видит и впитывает, всё как губка, что тоже формирует его личностные качества. Но сейчас речь идёт сугубо о воспитательном процессе родителей.
Главное, что должно быть в этом процессе-непререкаемый авторитет родителей. Если его нет-все, дела не будет. Как добиться авторитета в глазах ребёнка это другой вопрос. Для каждого ребёнка это индивидуально.
Но воспитание без наказания не существует. Речь не об избиениях, тем боле по каждому поводу. Наказание может быть разным. Три кита, на которых строится воспитание-авторитет родителей, поощрение и наказание. Это и есть ’объяснить’. Но не бла-бла,типа, ой, маме неприятно, ты меня обидел своим аповедением, ведь я тебя люблю, и прочая лабуда. Дети ещё многого не понимают в чувствах и отношениях, и для ребёнка это просто шаблонные мамины фразы, которые не имеют для него никакого смысла. Говорить нужно, объяснять нужно, но те вещи, которые будут доступны для понимания ребёнка. Нельзя с ним обращаться, как со взрослым. Это ошибка. Чадо надо учить жить, надо вкладывать жизненные ценности и принципы в голову. После 18 у детей не заканчивается жизнь, в только начинается. И нынешнем поколению, которое привыкли, что его кружат, очень нелегко приходится во взрослой жизни.
Женщинас• 08 июня 2025
Ответ дляОдяг та сумки
так це ви так кажете злобна тьотка
Забейте, одинокая дама, ни детей, ни мужа, ни даже кошки. Теоретик польских военных учений.)) А тут же лезет всем рассказывать как детей воспитывать, хотя даже себя не сумела воспитать.))
Мой завтрак• 08 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
В країні війна, я мешкаю в Сумській області. Не зрозуміло куди я трачу свій ресурс? Помимо цього проблем теж вистачає.
Так вы вместо того, чтобы спасти желанного ребёнка подвергаете стрессу от обстрелов.

Вывозите в Европу
Мэри Попкинс• 08 июня 2025
да не трогайте вы ее, живите своей жизнью, может попустит ее. Если она здорова, все ок будет. Вы б написали подробнее ситуации, аж интересно, что за дети такие бывают.
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Авторитет формується через те що дитина бачить - дії батьків логічні, ПОСЛІДОВНІ, не побудовані на афективних істеричних реакціях, їхні слова ЗАВЖДИ співпадають з діями, якщо вони кажуть - то зразу роблять. Головне що дії узгоджені і хтось із дорослих не потакає в той час як інший забороняє

Немає двусмислєнності. Тоді буде авторитет

Деякі діти мудріші за своїх батьків. Я з такими випадками стикалась. Особливо це стосується істероїдних мамаш
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Ну да, я ненормальна, а не жінка яка вважає що попригати дитині в калюжі це погано
PORKA• 08 июня 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
У мене 2 активних хлопця-двійня. Вже підлітки. Нянь не було, трохи мама або свекруха що за 500 км живе, допомагали. Не допекли і не дістали. Може треба спробувати знайти з ними спільну мову?
Потребую апгрейду• 08 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
Робить все наперекір.
Приклади цього наперекір будуть? Що саме наперекір? Ви у Сумській області, війна вас не вбиває, дитину вашу війна не вбиває? А саме дитина вас вбиває?
Залетна Я тут• 08 июня 2025
Удалено администрацией...
Ліплю вареники• 08 июня 2025
Ответ дляlilul990

Да, согласна.
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Да, согласна.
Людям шоб виховувати дітей перше самим треба лікуватись у психологів або вчитись у тих хто має успішний досвід

Багатьом треба прийняти факт шо вони інфантильні і багато до чого підходять з дитячої позиції, а ше гірше - зі своїх травм і проекцій які не пропрацювали
автор Язвочка • 08 июня 2025
Ответ дляSo_so
Трое взрослых могут хотеть, чтобы 7 летний ребенок осознал какая трудная жизнь, как родители устали, как они много работают, какая на них ответственность итд.
И когда ребенок не может этого сделать и возникает проблема.
Як Ви праві❤️‍🩹
Экспертиза• 08 июня 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Смотря как бить и за что. Если вы садисты и лупили до крови за оценки, то как на вас не озлоблятся
автор Язвочка • 08 июня 2025
Ответ дляТримбулька
Автор, магне В6 пропийте, дуже допомагає з нормальною реакцією на дітей. Діти завжди відчувають ваш настрій і все змінити можна тільки, якщо ви самі змінитись і зміните ставлення до доньки. Вам потрібний відпочинок, згадайте про себе і що ви хотіли зробити саме для себе і це зробіть. Можливо у доньки ідуть гормональні зміни, тому й таке відбувається, думаю, що її теж невесело. Розмовляють, поясните, ремінь не допоможе в цьому питанні. Бажаю вам гармонії і душевного спокою!
Щиро дякую🌷
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
Як Ви праві❤️‍🩹
Ви смієтесь? Це був сарказм. Як дитина в 7 років може це осознать? Якшо вас мати затюкала і ви боялись в дитинстві пискнути це одне

Здорові психічно діти не бувають зручними
Экспертиза• 08 июня 2025
Ответ дляSo_so
Я здесь больше вижу другую проблему, возможно через призму своего ребенка.
Ко мне как-то пришла в гости подруга, а моя дочка писала в тетрадке крючки и три штуки написала, ручка покатилась на пол, она слазит под стол за ней, а там кошачий мячик, покатала мячик, вылазит, садится, о том, какой наклон должен быть у крючка уже забыто, рисует две кракозябры и начинает пересказывать, что кому в садике сказал, опять не пишет.
Несмотря ни на что, мы дописываем эти крючки, она убежала играть, а подруга моя говорит, я б уже её убила, я не могу даже смотреть, как ты сможешь((
Но у неё нет детей, она не хочет и я считаю, что для себя она права.
А когда ты ребенка родил и начинаешь вот это всё - иди, лечись, иди к психотерапевту, меняйся, помогай ребенку, он не будет обслуживать твою слабость, что ты не можешь, от чего ты устал и так далее, он не будет удобным.
Так это так и есть. Проблемы у взрослых, а не у детей
lilul990• 08 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
Як Ви праві❤️‍🩹
Автор, я у дитинстві була слухняною абсолютно безпроблемною дитиною.

Хтіли би собі таку? Тепер у мене діагностоване погранічне расстройство особистості і рпп

Оце результат затюканості зручних дітей
Бавовнятий Пупс• 08 июня 2025
Ответ дляPORKA
рада за вас, але не від щирого серця