Ласковая_львица• 08 июня в 13:42
А як вам такая ініціатива?
Що під час атак будуть виключати мобільний звʼязок
Баррикадница• 08 июня в 13:44
Это вряд-ли, связь в такое время жизненно необходима. А вот геолокацию уже отключают
Поміркована думка• 08 июня в 13:45
А зачем? Сначала укртелеком лишил нас стационарной связи, а теперь хотят оставить и без мобильной?
Поміркована думка• 08 июня в 13:45
Ответ дляПродаю витрішки
Надеюсь не будут, ведь как тогда узнавать, что происходит.
Как минимум,скорую и спасателей вызывать как-то надо
ХуАнита• 08 июня в 13:46
WoWiFi проверю при возможности. Стационарный интернет же отключать не будут.
Продаю витрішки• 08 июня в 14:08
А виключать планують тільки коли вже вибухи і прильоти, чи під час тривог? У нас тривоги майже цілодобові. І на роботі нема вайфаю, тільки мобільний інтернет і зв´язок з особистих телефонів, сховища нема, не розумію, як без зв´язку обходитись.
Я в шоці і категорично проти.
Це ненормально, коли неможливо прослідкувати де знаходиться дитина? Чи в безпеці? В мене донька весь червень на тренуваннях, як і всі діти-спорсмени її школи. Як я маю з нею тримати зв´язок, особливо коли вона в дорозі? В її школі діти від 10 років, як і їй!!!
І купа таких ситуацій, коли потрібно допомогти родичам зорієнтуватись!
А визвати швидку чи МНС? Як це?
Ms. Iphone• 08 июня в 14:36
Ответ длячаревна
Я слышала о таком, но непоняла для чего?
Если это надо то ок. Хотя конечно лучше быть на связи с близкими
У вас физику в школе преподавали?
Надо для чего? ...
Обидеть не хотела. Просто пыталась попросить вас подумать’для чего’
Надо для чего? ...
Ms. Iphone• 08 июня в 14:36
Ответ длячаревна
Говорят вроде в шахедах карточки телефонные, они отзываются на вышки сотовые и сообщают локацию
Нееее,’на свет летят в окнах’
Папобус• 08 июня в 14:40
А смысл? Летать они продолжат и без доступа к нашим сетям, телеметрию смогут получить со спутника худо-бедно. Зато быстро модернизируют, например, получат доступ к китайским спутникам и это окажется ещё надёжнее, чем сети украинских мобильных операторов.
Зато ОП сможет отключать связь когда им нужно
ДелиВерка• 08 июня в 14:51
Ответ дляПродаю витрішки
Або ставати свідком події. Або Вас це не стосується
Продаю витрішки• 08 июня в 15:01
Ответ дляДелиВерка
Поясніть? В мене рідні і близькі по всьому місту, місто 30 км в діаметрі. Коли прильоти, як узнати що в них, чи бігти в комендантськицй час. Батьки старі за кілька зупинок від мене, якщо вибухи поруч й не знати що з ними, до ранку серце зупиниться. Або якщо їм просто погано стане. А як от летить каб, чи молнія, чи шахед, у чаті пишуть загроза для такого району, хоч у коридор вибіжиш вчасно, якщо в інший район, то робиш свої справи спокійно, чи сидіти поки у вікно не влетить?
ДелиВерка• 08 июня в 15:05
Ответ дляПродаю витрішки
В комендантську годину містом можна пересуватися. Але як це допоможе Вашій рідні, якщо до них вже прилетіло? Якщо стане погано - у них є сусіди, до яких можна звернутися.
Щоб не бігати всю ніч - краще одразу при тривозі стелити в коридорі, або йти у сховище
Продаю витрішки• 08 июня в 15:16
Ответ дляДелиВерка
Нереально. У нас тривоги цілодобові, прильоти й вдень і вночі, сховищ нема, тільки метро. Жити в ньому не будеш. Коридор манюній. Там тільки стояти.