Гарантую неперелевки• 08 июня 2025
А у вас також цей тиждень морально важкий і депресія?
Я не впізнаю себе, у мене повна апатія, посварилась з мамою і чоловіком, на роботі все дратує, нічого не радує, немає настрою
Завтра не пью• 08 июня 2025
Ответ дляСонечко
Щось таке щоб картинка перед очима змінювалась. Прогулки пішки парком, лісом. Ролики, велосипед
Мені подобаються міні серіали. Допомагає відпочити
Якщо читати, то не вдома а десь на природі
Я вообще не могу смотреть ничего, у меня такое чувство, что нужно куда-то спешить, что-то делать, а я теряю время.
Я дома не сижу постоянно, у меня учеба каждый день и подрабатываю немного, но когда день свободен, то я тюлень.
Про ролики думала, хочу научиться, но нужно вес немного скинуть, а то коленям крышка.
Цвіпканя• 08 июня 2025
Ответ дляСонечко
Порадь е цікавенькі, а то дах їде, думки одні про погане
Сонечко• 08 июня 2025
Ответ дляЦвіпканя
Олівія Кіттерідж / Що знає Олівія?
Первісна Америка
Фарго
Царство падальщиков (Scavengers Reign)
Любов, смерть і роботи
Первісна Америка
Фарго
Царство падальщиков (Scavengers Reign)
Любов, смерть і роботи
Разгуляшка• 08 июня 2025
Автор, были мощные магнитные бури.
и вообще этот июнь тяжелый мясяц, если верить астрологам
Гарантую неперелевки
• 08 июня 2025
Дякую дівчата за ваші відповіді.
Бажаю щоб все налагодили лось
Гарантую неперелевки
• 08 июня 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Мабуть поки що шок, з минулої неділі мама перебувала в інсультному блоці, вчора похорони були ..
:( обіймаю вас