Самая СоветЧиваЯ• Изменено 08 июня в 23:46
Пішла ночувати в метро
Сьогодні зі всіх каналів нагнітають. Пішла ночувати в метро. Таке питання, я не можу тут спати. Це так інтимно.Навколо повно людей. Хтось спить. Багато дітей. Так хочеться щоб поскоріше закінчилася тривога, щоб можна було піти додому.
Не гавкаю- но охраняю• 09 июня в 11:58
Ответ дляNatal_ka91
Так, я рахую що ми вибрані, бо як мінімум зонтик для Європи. Хочеться вам це чути чи ні
Зонтик от чего? На нас просто зарабатывают деньги
После 18• 09 июня в 11:59
Ответ дляБолеИменее
Удалено администрацией...
ДубнО
*******
Ваньок навпаки пише, що Дубно - молодці. Наче, ’кинджал’ збили..
*******
Гарантую неперелевки• 09 июня в 12:16
Ответ дляКастрюлька
Я не могу спать, когда мне неудобно. Это большой недостаток.
В обычной жизни легко засыпаю и хорошо сплю беспробудно.
Но в автобусе за всю ночь глаз не сомкну, в метро - аналогично.
Если не спится в автобусе и метро, как по мне это еще не совсем не плохо. Я впринципе не сплю на новом месте, даже в дорогом отеле на отличной двуспальной кровати, первую ночь без снотворного не засну. а если кто то в номере присувует, даже в соседней комнате то совсем не засну. пол жизни живу одна в квартире, только так и привыкла засыпать. для меня те люди которые самозабвенно храпят в поезде всю дорогу, источник зависти)
Кракадэ• 09 июня в 12:23
Слава Богу сегодня ничего не было. Я и не собиралась никуда идти, но хоть выспалась.
Ондатрова шуба• 09 июня в 12:31
Ответ дляБолеИменее
Удалено администрацией...
Дубно.
Рівненська обл.
На Рівненську обл. цієї ночі добряче навалили.
Рівненська обл.
Сиреневенькая• 09 июня в 12:35
Ответ дляСколько_мне_лет?
А ви були в Києві в травні 2023?
Але тоді все збивали, майже не було жертв. А зараз нажаль ((
Невгамовна шахиня• 09 июня в 12:47
Ответ дляПекельнi Борошна
Попробуйте Энтерол. Это типа пробиотиков. У меня тоже такая проблема на нервы и новую еду. С Энтеролом все намного проще стало. И жкт он не вредит, а наоборот. Тот же Лоперамид пить часто не вариант, а Энтерол можно.
он прям сразу помогает ?
Самая СоветЧиваЯ
• 09 июня в 14:19
Ответ дляЧукИГеки
То ви до цього не були в укритті ніколи? Яка підготовка, коли в кілометрі від мене в квітні будинок знесло повністю і це в Києві
Та звісно була. Просто декілька місяців назад був приліт, шахеда з якимось новим зарядом, десь 1 км від нас, будинок ходором ходив. А тоді поруч шахед впав в будинок. Це звуки, які в мене особисто викликають панічний страх, і я вже не хочу їх чути, бо мене починає трусити. Це не піддається контролю.я тому і пішла в метро, щоб того не чути
Танго утрьох• 09 июня в 17:00
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не виправдовуйтесь. Тим більше, ваші почуття тут на форумі обезцінять на раз-два
Сколько_мне_лет?• 09 июня в 17:26
Ответ дляБолеИменее
Я би вирубилась і спала
Мені головне, що під вікнами не збивають
Я можу спати, хоч де інде
Аби в безпеці
Я можу спати, хоч де інде
Аби в безпеці
Ваші повідомлення про розташування військової техніки, а також про влучання і ураження видалені з форуму. Ви готові їх повторити на співбесіді в органах Служби безпеки України?
БолеИменее• 09 июня в 17:33
Ответ дляСколько_мне_лет?
Так, звичайно
Але не думаю, що я цікава моїм там
Столічна штучка• 09 июня в 18:37
Ответ дляПекельнi Борошна
Энтерол дешевле заменить сахаромицеты буларди, на дольше хватает 100 капсул. Я их принимаю ежедневно уже лет 5
Самая СоветЧиваЯ
• 09 июня в 19:46
З. позитивних моментів. У нас в будинку облаштовують укриття. Ще все в процесі. Після ночі в метро, взнала більше інформації про укриття, які в пішій доступності. Кошти на укриття виділяє фонд. Залишилося взнати що за фонд, для того щоб люди які були в темі без укриття, цікавилися і ініціювали облаштування укриття в своїх будинках, чи сусідніх
Вірю, я повірив• 09 июня в 19:59
Ответ дляСтолічна штучка
аптечні чи з айхерб?
Кастрюлька• 09 июня в 20:19
Ответ дляГарантую неперелевки
Мне кажется, таких, как мы, подавляющее меньшинство.
Еду в автобусе, все вокруг ночью сопят, а я как сыч, ни в одном глазу
Столічна штучка• 09 июня в 21:26
Ответ дляВірю, я повірив
аптечні чи з айхерб?
Где найдёте, на айхерб тоже есть и работают
Твоя подружайка• 09 июня в 21:29
вообще для меня было удивительно, что так много людей в метро. в Днепре
такого нет. сочувствую. но все равно я верю, победа будет за нами.
Вірю, я повірив• 10 июня в 01:34
Ответ дляСтолічна штучка
я купила на айхерб, а гастроентеролог сказала що там інший штамм в складі.. не такий як в ентеролі
Столічна штучка• 10 июня в 06:55
Ответ дляВірю, я повірив
Их один штамм, дозировка Разная. В энтероле еще и лактоза. Но дело ваше.
Самая СоветЧиваЯ
• 10 июня в 08:43
Ответ дляТвоя подружайка
Так, це не дивно, бо в них ціль номер один, Київ. І постійно все збивають. Я незнаю як ви у Дніпрі, теж під обстрілами активними
Вірю, я повірив• 10 июня в 23:12
Ответ дляСтолічна штучка
Це неправда. Ось це перевіряла гастроентеролог і одразу сказала що це геть різні штами. Дозування там ідентичне.
Фармакотерапевтична група
Антидіарейні мікробні препарати.
Сахароміцети буларді. Код АТХ A07F A02.
Сахароміцети буларді
(штам S. cerevisiae) 250 мг
(5 млрд КУО)
Фармакотерапевтична група
Антидіарейні мікробні препарати.
Сахароміцети буларді. Код АТХ A07F A02.
Сахароміцети буларді
(штам S. cerevisiae) 250 мг
(5 млрд КУО)