Самая СоветЧиваЯ• Изменено 08 июня 2025

Пішла ночувати в метро

Сьогодні зі всіх каналів нагнітають. Пішла ночувати в метро. Таке питання, я не можу тут спати. Це так інтимно.Навколо повно людей. Хтось спить. Багато дітей. Так хочеться щоб поскоріше закінчилася тривога, щоб можна було піти додому.
ЧукИГеки• 09 июня 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну що, ділюся досвідом. Писала тему, щоб якось відволіктися. Спочатку сиділа, та потім фізіологія взяла своє. Трохи поспала. Багато було людей, дітей. Всю ніч ходили люди. Я провалювалася в сон. Періодично читала новини. В людей часто звучала підвищена небезпека. Один раз чула щось гучно гупало. Хтось чула храпів, кашляв, мявкали коти, трохи гавкали собаки. В людей деякі речі гучно падали на підлогу. Спала з накритою головою с пледом. Під початок роботи метро, люди почали розходитися. Я встала, зібрала речі, і пішла додому. Не піду більше в метро. Все тіло ломить, і хочу спати. Вже п´ю третю чашку кави. Всім бажаю гарного дня і скорішого закінчення війни
Ви так пишите, ніби війна почалась вчора і це якась дивина. Не ходіть. Ніхто не наполягає.
Тантрический кекс• 09 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Ці фото, блін, треба по всьому світу крутити, Трампу повісити у Білому Домі. С*уи, всім пофігу, центр Європи
Вас интересует, как живут ваши соседи маргиналы? Вот и им пофиг. Ну подрались, помирятся. Максимум вы им бинтик дадите и пару гривен. Вот так и все остальные.
Не знаю с чего украинцы решили, что они избранные и все им должны помогать. Давно пора реальность увидеть.
Natal_ka91• 09 июня 2025
Ответ дляТантрический кекс
Так, я рахую що ми вибрані, бо як мінімум зонтик для Європи. Хочеться вам це чути чи ні
Потринділиця• 09 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Це нав´язана позиція через українські змі. Україна та українці не вибрані. Чим гірше були грузини, молдовани чи сирійці. А в ті часи українці жили своїм життям, на все інше було все одно, ще і рашу підтримували в її діях.
ДаЗдраПерма• 09 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Броніки для Моніки• 09 июня 2025
Ответ дляТантрический кекс
не избранные, не надо было гарантами выступать, когда ядерку забирали...
Вірю, я повірив• 09 июня 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Удалено администрацией...
Навіщо ви це робите?
Пацаааааааан• 09 июня 2025
Ответ дляПотринділиця
Це пишуть західні змі і говорять європейсткі чиновники, що Україна то щит( нажаль
Через сусідство
Тантрический кекс• 09 июня 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Ага, надо. И? Дальше что?
Потринділиця• 09 июня 2025
Ответ дляПацаааааааан
Через сусідство
Західні змі це пишуть для своїх, щоб сильно не були галасливі щодо куди йдуть гроші. На заході теж вміють пиляти гроші, а тут така можливість на оборотних видатках. І ці самі змі теж писали, що Україні кілька тижнів.
Щебетушка• 09 июня 2025
Кто-то зря в метро сегодня пошёл.. тишина , все на западную
БолеИменее• 09 июня 2025
Ответ дляЩебетушка
Удалено администрацией...
Аристократка-тунеядка• 09 июня 2025
Ответ дляТантрический кекс
Странно, что вы украинцев сравниваете с маргиналами. Может вы относитесь к этой категории и вам так проще. Что касается избранности, то украинцы ничего сверхъестественного не просят. Мы просим мира и прекращения убийств - это нормальное желание всех нормальных людей. Может в вашем маргинальном обществе - это и не нормально, но это ваша проблема.
Natal_ka91• 09 июня 2025
Ответ дляТантрический кекс
Ну так, як віддавати ядерку, так мовчіть. Як бомлять, так теж мовчати треба. Звісно, що більшість не слідкувала за сирійцями. Але коли це стосуватися особисто тебе, в центрі Європи, з купою гарантів які мали б бути, то так, хочеться кричати, особливо коли ті ж партнери вирішують так само воювати нам чи ні, мобілізовувати все молодших і молодших чи ні
автор Самая СоветЧиваЯ • 09 июня 2025
Ответ дляЧукИГеки
От якраз в мене таке враження, що це все була підготовка. Нас і дітей привчили до тривоги, а тепер це все практично бойові балістика, міги і т.д.
Локшина на вухах• 09 июня 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
У меня от нервов начинается срачка, поэтому метро я даже не рассматриваю
Не читала всі 10 сторінок коментарів, може повторюсь, але пропийте магній в6, мені дуже допоміг від аналогічної проблами під час тривог
ЧукИГеки• 09 июня 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
То ви до цього не були в укритті ніколи? Яка підготовка, коли в кілометрі від мене в квітні будинок знесло повністю і це в Києві
Фуліганка• 09 июня 2025
а я спала. помолилася і лягла спати. І нікуди я не ходила. Київ
спати в метро не можна,бо йдеш туди з усіма цінностями,грошима,коштовностями. У нас в сусідки отак поки спала,витягли з-під голови барсетку. Здійняла крик,вхопили,на щастя. Отож,якщо ви помітили,під час тривоги там дуже багато крадіїїв та інших підозрілих осіб.лише ходять і вишукують,видивляються,хто спить,чи рота роззявив. я була лиш 2 рази,але все побачила. Тому один спить, а інший чатує.а якщо ви йдете сама,то не спати,або гроші ховати в труси або бюст
Фуліганка• 09 июня 2025
Ответ дляБолеИменее
Удалено администрацией...
там ппо розгатили?
Работать надо• 09 июня 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
і в мене так. лікуюся вже 2 роки, поки немає результатів . Почалося це як почалася війна.
ХтоЯкщоНеЯ• 09 июня 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Спасибо!
Antoninaya1• 09 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Ну таке собі порівняння. Ще не зрозуміло чи буде той дощ.
Бавовна• 09 июня 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Мы ездим на паркинг, так тоже все и есть. Но поверьте, это лучше, чем слышать, как заживо горят люди в доме напротив.
Бавовна• 09 июня 2025
Ответ дляБолеИменее
Удалено администрацией...
Точно минус?(
Фуліганка• 09 июня 2025
Ответ дляБавовна
Точно минус?(
не читала такого. а от 2 іскандери в Оленьї знищили сьогодні
Пацаааааааан• 09 июня 2025
Ось би там точно мінус.

Уражено літаки на аеродромі Саваслейка
У ніч на 9 червня підрозділи Сил спеціальних операцій ЗСУ, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України, завдали ураження по аеродрому “Саваслейка”, що у Нижегородській області рф.

За попередньою інформацією, уражено дві одиниці авіаційної техніки ворога (ймовірно, літаки МіГ-31 та Су-30/34).

Міг з кинжалом 👏
Хоч би вивели зі сторю
Тантрический кекс• 09 июня 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Удалено администрацией...
Фуліганка• 09 июня 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ось би там точно мінус.

Уражено літаки на аеродромі Саваслейка

Міг з кинжалом 👏
Хоч би вивели зі сторю
написали що знищено їх
Пацаааааааан• 09 июня 2025
Ответ дляФуліганка
написали що знищено їх
Думаю західні, що купили F ки американсткі радіють, якщо буде підтвердження, наші пілоти 👍

’Bild: Украина неожиданно выигрывает воздушный бой: F-16 сбивает российский Су-35

Украина одержала историческую победу в воздушной битве: впервые в истории западный истребитель F-16 сбил российский «Фланкер» Су-35. Бой произошел вчера над северо-востоком Украины: в рамках обороны Сумской области украинские ВВС использовали боевые самолеты для бомбардировки российских позиций внутри страны и в соседней Курской области.

В ответ российские ВКС направили в бой высокотехнологичный истребитель для завоевания превосходства в воздухе — Су-35, чтобы сбить украинские самолеты.

Однако пилот не знал, что попадает в засаду: вместе с американским F-16 в воздух поднялся шведский самолет Saab 340 AEW&C, который засек Су-35 еще за 200–300 км до границы и передал координаты F-16.

Американский истребитель запустил ракету AIM-120, и Су-35 был сбит в 16 км от границы на территории России — недалеко от города Коренево в Курской области.

«Если информация подтвердится, это будет первый воздушный бой с участием украинского “Вайпера“ (F-16). Что еще более важно: российский “Фланкер“ был сбит голландской модификацией F-16AM — моделью, которую многие уже считали устаревшей».
БолеИменее• 09 июня 2025
Ответ дляФуліганка
Удалено администрацией...