Коренная киевлянка• 09 июня в 10:01
Зі Львова до Варшави (аеропорт)
Дівчата, чим зручніше зі Львова до аеропорту Шопен доїхати? Треба зараз щось обрати, потягів прямих немає, автобус може застрягти на кордоні.
Поділіться досвідом, щоб менше біганини та пересадок
Мішечок щастя• 09 июня в 10:05
Приватних перевізників питали? Раніше їздила з ними до Польщі, то більше 2 годин ніколи на кордоні не стояли.
Аноним ФЕЯ• 09 июня в 10:07
Ответ дляМішечок щастя
Ви ж розумієте, що черга не залежить від перевізника, вся затримка за роботою прикордонників і кількістю машин в черзі.
Колишня муза• 09 июня в 10:09
Ответ дляМішечок щастя
То було раніше, зараз вже загальна черга для всіх
Н@Диете• 09 июня в 10:09
щомісяця їжджу додому протягом року, але ненавиджу літо
автолюкс і багато перевізників ідуть прямо в аеропорт. але єдиний варіант- їхати за добу- і селитись в готель на 1 ніч. тоді ви точно не прогавите літак
я вже іхала в кінці травня і простояли з 6 до 12 ранку до поляків. потім ще 1,5 години поляки. кожного разу це квест. і авто і перевізником і автобусом
Н@Диете• 09 июня в 10:10
Ответ дляlilul990
Зі Львова до пшемишля електричкою. З пшемишля до варшави
а з пшемишля до варшави двома транспортами? чи вже пустили прямий?
Колишня муза• 09 июня в 10:10
Ответ дляАноним ФЕЯ
Та ні) раніше особо хитрі мали змогу проїзати швидше, зрозумілим чином, але лавочку прикрили. Вже загальна черга для всіх
Мішечок щастя• 09 июня в 10:10
Ответ дляКолишня муза
А, ну хіба що так. Раніше по окремій черзі їхали
Колишня муза• 09 июня в 10:11
Ответ дляН@Диете
Нема прямого, 2 поїзди
Аноним ФЕЯ• 09 июня в 10:11
Ответ дляКолишня муза
Так, за гроші вже не так часто проїжджають( прості люди)
Тому не варто на таке розраховувати
Фиона Шрековна• 09 июня в 10:19
Якщо на потяг немає квітка, то можна на піший перехід, бо якщо автобусом, то треба закладати до 12 годин на кордон, а ліпше напередодні виліту їхати і ночувати в Польщі
Ласковая_львица• 09 июня в 10:51
Львів-Рава-Варшава є потяги, можна через Перемишль, можна через пеший перейти і далі по бажанню.
Зі Львова багато варіантів
Коренная киевлянка
• 09 июня в 11:16
Ответ дляlilul990
Київ пасажирський - Перемишль
Немає квитків на мою дату. На жаль. Тому, шукаю варіанти
Коренная киевлянка
• 09 июня в 11:17
Ответ дляЛасковая_львица
Зі Львова багато варіантів
Це один поїзд? Чи з пересадкою? Ось ці багато варіантів шукаю якраз
Ласковая_львица• 09 июня в 12:07
Ответ дляКоренная киевлянка
на яку дату треба?
це з пересадкою в Раві
Коренная киевлянка
• 09 июня в 13:29
Ответ дляЛасковая_львица
на яку дату треба?
це з пересадкою в Раві
22.06 у Львові після 17,00
Колишня муза• 09 июня в 15:00
Ответ дляlilul990
На 6:06 є прямий
Це з Перемишля , а не зі Львову. Мова про Львів
Колишня муза• 09 июня в 18:58
Ответ дляlilul990
Зі Львова до Перемишля поїздом який приходить о 4:00
Там мова йшла про те, що нема прямого
Колишня муза• 09 июня в 19:04
Ответ дляlilul990
Прямого зі Львова до варшави? Ніколи про такий не чула
Так про це і була розмова, що прямого нема, ні в Варшаву, ні в Катововіце. Все з пепесадкою в Перемишлі
Колишня муза• 09 июня в 19:06
Ответ дляlilul990
Такий потяг взагалі колись був?
Напевно ні, я точно про такий не знаю
Н@Диете• 09 июня в 20:17
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так до перемишля ше треба добратися.
до пшемишля наприклад навіть на неділю на цю є місця. прямі з києва. а от до хелма чи варави ніколи нічого не зловиш