Коренная киевлянка• 09 июня 2025

Зі Львова до Варшави (аеропорт)

Дівчата, чим зручніше зі Львова до аеропорту Шопен доїхати? Треба зараз щось обрати, потягів прямих немає, автобус може застрягти на кордоні.
Поділіться досвідом, щоб менше біганини та пересадок
Ласковая_львица• 09 июня 2025
Ответ дляН@Диете
але зі львова до варшави 9 годин((
Не зрозуміла.
Полуничка• 09 июня 2025
Ответ дляН@Диете
щомісяця їжджу додому протягом року, але ненавиджу літо
автолюкс і багато перевізників ідуть прямо в аеропорт. але єдиний варіант- їхати за добу- і селитись в готель на 1 ніч. тоді ви точно не прогавите літак
я вже іхала в кінці травня і простояли з 6 до 12 ранку до поляків. потім ще 1,5 години поляки. кожного разу це квест. і авто і перевізником і автобусом
А коли повертаєтеся з Польщі, теж можна застрягнути на кордоні? Чи назад легше добиратися?
Н@Диете• 11 июня 2025
Ответ дляПолуничка
сьогодні і в 90% випадків була шара. якщо автобус- на 16 в варшаві, в 6 академмістечко
якщо машиною- в 5 ранку з варшави і в 15-30 максимум в києві
їду на устилуг
а цей автобус на ягодин