Силиконочка• 09 июня 2025

З´їхали із зйомної квартири

І виставили рахунок додатково вищий місячній вартості,тобто заставі
За всякі дрібниці на кшталт подушок декоративних чи килимка в ванній немає який вони залишали ,хоча його і не було на скільки я пам´ятаю
Сказали,що сушилка не їх , забирайте ,а нам гроші за неї ,хоча сушилка то їх 100%.
Чоловік в шоці,каже ніколи не бачив ,щоб заходили із блокнотом та вели калькуляцію всяких дрібниць ,каже я так жодного разу не з´їжав ,кажу от не треба було у пенсіонерів знімати квартиру
4есотка• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
Вони показували фото,ідентична ,але сказали ні забирайте а нам платіть
они сказали, они сказали. а если бы они сказали вам отвезти наркоту на закладку? вы бы с мужем на перегонки бежали? они сказали
Бавовна• 09 июня 2025
По ходу, авторы просто лохи и терпилы, так что пусть платят. Или история мутная тут, или автор терпила и ищет себе оправдание.
Рятівник Малібу• 09 июня 2025
Ответ дляЛастовиння
А виноваты пенсы....
Пенси чи аферисти, чи просто старі і тупі
Ух яка ж Я• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
Сушилка була і їх
Блин , автор , у вас талант ! То сушилка была , то не было , то их сушилку отвезли маме , то сушилка , которая стоит в квартире - их ....
Ух яка ж Я• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
То їх
Так их или не их ?
Сумка з негодою• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
Ну от наприклад сушилка їх,а сказали ,що не їх і забирайте ,а нам 2 тисяч за неї давайте
ничего не понятно если ваша, ок вы не против забрать а за что им 2 тыс в таком случае.? 2 тыс было б если было б если б вы ихнюю сушилку сломали или вывезли
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Ну й хто вам винен? Розвернулись би і пішли. Нащо ви заплатили? Як вони довели, що не їхня?
Ніяк , просто почали запевняти на словах ,що ой то точно не їхня
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляБавовна
Так погодите, если они говорят, что это НЕ их сушилка, за что ВЫ им при этом деньги должны?
Бо по їх було їхня
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
А это указано в договоре? А то вы сейчас туда притащите сушилки и подушки, а потом хозяева скажут: у нас так и было, это наше
Вказано та є фото
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Тоді нащо ви платили, от нащо? Якби не заплатили, то що б було? Кажу ще раз, ви лох і чоловік ваш теж лох
Знаємо
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Так их или не их ?
Їхня
Ластовиння• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
Їхня
Так нафига вы платили???
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляЛастовиння
Так нафига вы платили???
Бо вони запевняють или ,що це не їхня забирайте
Оце потужно• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
ну то скажите, что если им не нужно, то заберете, но денег не отдадите.
автор! что вы как маленькая, что там за торги? есть неадекватность? блокируйте и все. вы ж уже сьехали?
Оце потужно• 09 июня 2025
Ответ дляБавовна
просто у автора много лишних денег, по ходу. было..
Вірю, я повірив• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
Я тому і кажу чоловіку більше в пенсів не знімати ні за що
Я в прошлом году тоже самое сказала мужу. Там склероз, полным ходом.
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляОце потужно
Не було,але довелось віддати майже 30 тисяч
Оце потужно• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
вам уже выше написали- вы раскошелились зря.
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляОце потужно
З´їхали ,але гроші віддали
Рятівник Малібу• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
Ви їх віддали добровільно. Не довелось, а ви погодились з безглуздими вимогами
Вірю, я повірив• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
То у вас муж скромный, мой редко ругается, но тут матом разорался, быстро поняли, стали шелковые, улыбались, извинились, пригласили ещё , если будет надо. Но у пенсов, больше никогда
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Виходить,що так (
Ну шо не так?• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
Так а що ще ви там пошкодили на 30 тис? З сушилкою ясно, а ще 28 тис?
Мій не такий• 09 июня 2025
Очень сочувствую автор.
БоВжеВільна• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
Ви дивна. Якщо грошей жалко, чому не відстоювали свою позицію?
30 т звідки ? якщо за сушилку просили 2, а ще не вистачало подушок і подібного мотлоху.
Ну шо не так?• 09 июня 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Бо мабуть сушилка - то єдине спірне питання, а все інше автор з чоловіком дійсно угробили
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляНу шо не так?
Що саме?
Килимок якого не було?
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Ще за сковорідку,чайник та тюлі
Чайник протікав ,я запропонувала наш віддати відмовились
Как_б_не_так• 09 июня 2025
Ответ дляСиликоночка
Не було там про подушки декоративні та килимок ,набір ножів тощо
І сказали ,що сушилка не їхня,а вона їхня
Я б ще місяць речі збирала а потім зїхала ьез оплати. Все що просять забрати - заберіть, гроші - вам все одно закладні не вернуть, зверху не платіть.
автор Силиконочка • 09 июня 2025
Ответ дляНу шо не так?
Чайник,тюлі,подушечки декоративні,шторка в ванній,сковорідка ,набір ножів ще якусь хрін нав´язували то коврик то штука,щоб суп наливати ,хоча там їх і не було близько!