Зажуженная Жужжа• 09 июня в 16:27
Чоловік постійно бреше
Найголовніша риса для мене в чоловіках та і в людях в принципі - це чесність. От прямо критично важлива. А оскільки я травмована колишніми стосунками і брехливим батьком, то тим більше. І як назло вийшла заміж за брехуна. Після одруження виявилося, що багато брехав мені по різних приводах.
Були серйозні розмови, хотіла йти від нього, але молив дати шанс і обіцяв, що от з цього моменту жодної брехні, божився просто.
Сьогодні дізнаюсь, що знову збрехав. Про гроші, точніше про суму, яку заплатив. Заплатив 30 тисяч, мені сказав що 20. Я ще розумію, якби був привід брехати, бо мене треба боятися чи ще щось таке. Але нема такого, про гроші так точно, ну смішно просто
Це ніяк не виправити? Ви б розійшлися? Чи я дуже придирчива і брешуть всі і треба просто простіше до цього ставитися? Не знаю, як бути. Разом три роки, дітей немає
Радість моя• 09 июня в 16:55
Ответ дляНичеНипанимаю
доверие, и контролинг
и если я не сообщаю ему о планах со своим косметолог или голимой ситуции с 7 зубом, просто не хочу
О, свои люди , в теме)))
Оябунчик• 09 июня в 16:56
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Обычно. 30 так 30, вообще нет разницы. В том то и дело, что я не понимаю зачем. На мой вопрос просто: «не знаю» 🤷🏻♀️
Ну то и отстаньте от него. У всех своя придурь
НичеНипанимаю• 09 июня в 16:57
Ответ дляРадість моя
О, свои люди , в теме)))
да блин с таким живу, думаю о разводе
Радість моя• 09 июня в 16:57
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я готова пропрацьовувати. Але що саме мені потрібно пропрацювати? Реакцію на брехню?
Это вершина.
А есть реальные причины - напр Отец ваш.
Поверьте я знаю о чем говорю, лет 10 назад тоже здесь создавала подобные темы.
Мужчина вообще не при чем! Дело в вас
Радість моя• 09 июня в 17:00
И перефразируйте - не он Брешит, а я выбрала мужчину который со мной закрыт.
То есть возьмите на себя ответственность за свою жизнь.
Автор минимум у вас сейчас 10 занятий у психолога.
НичеНипанимаю• 09 июня в 17:00
Ответ дляРадість моя
Это вершина.
Мужчина вообще не при чем! Дело в вас
во во.... я не причем к его истории к бывшей, и она надоедает,
итог, я действительно хочу уйти от прекрасного мужа
Вельшановна• 09 июня в 17:00
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Не у всіх брехливі. Сподіваюсь, що ваш вас просто береже від негативу.
Солоденька цукОрка• 09 июня в 17:13
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Бо якби не брехня - він чудовий. Дбайливий, розумний, цікавий. Не кажу вже про те, що в мене до нього почуття. Тільки оця брехливість все псує
Я розумію, іноді є брехня типу во благо. Коли відповідають, щоб не образити. Типу - я поправилась? - ні, ти чудова (а насправді +10кг). Або бояться реакції. Ну але просто так - не розумію
Попробуйте его зеркалить в самых ответственных для него моментах. Может хоть так он задумается.
Но в целом я тоже за психолога. Вдруг это починяемо. А уйти Вы всегда успеете