Патика-мотика• 10 июня в 00:45
А вы ложитесь спать в тревогу?
А вы ложитесь спать, когда тревога? Или только после отбоя?
Фенте Фря• 10 июня в 02:31
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Да то же самое низко идут и взрывы дом трясёт . Как то поспокойней было когда они тише были
Не можу зрозуміти скільки їх. Але багато
ЛюбимаЯНЬ• 10 июня в 02:33
Ответ дляФенте Фря
Оч много. Иногда по 2 сразу Соседи слышу бегут в метро. У нас 7-8 мин ходу.
Фенте Фря• 10 июня в 02:34
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Збивають постійно. Ох і ніч
Закуйовджена життям• 10 июня в 02:34
На Київщині 40 БПЛА.
Всі до Києва
@smolii_ukraine
Бляха......
Всі до Києва
@smolii_ukraine
Бляха......
Отжигающая• 10 июня в 02:40
Ответ дляЗакуйовджена життям
На Київщині 40 БПЛА.
Всі до Києва
@smolii_ukraine
Бляха......
Всі до Києва
@smolii_ukraine
Бляха......
Как в улике, они жужжат со всех сторон((((
И баллистика жахнула так(
Сірничок• 10 июня в 02:41
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Девочки, а кто знает, как в метро с туалетом? Есть там, пускают куда-то? Я еще не была, но что-то страшно мне, в следующий раз, может, пойду. Интересует Киев.
Бриджит_Фрикандо• 10 июня в 02:41
Зазвичай сплю, а тут заснеш, аякже....вперше за 3,5 роки війни у коридорі
ЛюбимаЯНЬ• 10 июня в 02:41
Ответ дляСірничок
Есть внутри в начале тунеля ну так там где я была
Бриджит_Фрикандо• 10 июня в 02:42
Ответ дляСірничок
Ну ще ніхто не обмочився
Бриджит_Фрикандо• 10 июня в 02:43
Взагалі таке враження як навколо будинку літають...при тому, що я нижче середини будинку
З вишневого садка• 10 июня в 02:43
Ответ дляСірничок
Гадаю є.
Без туалету геть ніяк.
ЛюбимаЯНЬ• 10 июня в 02:45
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я в хруще и они вокруг гудят, по монитору у нас 3 шт в р-не. Но летает больше.
Сірничок• 10 июня в 02:46
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну ще ніхто не обмочився
Ну людей много, все на нервах, есть детки. Хочу понять, как это на деле работает. Чтобы понимать, чего ожидать. Я на стрессе могу захотеть((
Зашла на 5минут• 10 июня в 02:46
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Аналогічно 😢
Бриджит_Фрикандо• 10 июня в 02:47
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я лише на київреальний підписана, так там пишуть не про наш район, хоча літає точно над нашим. І ппо його у нас ловить, словом, пабліки не встигають
Бриджит_Фрикандо• 10 июня в 02:47
Ответ дляСірничок
Все ок в метро. Хоча я не була.
Не будь КакСвета• 10 июня в 02:51
Зазвичай сплю, от і сьогодні спала десь годину. А оце всі коридорі сидимо, слухаємо як літають один за одним над нашим будинком і їх збивають(((( вже не до сну. Сволоти, щоб їх всіх розірвало
Закуйовджена життям• 10 июня в 03:09
Пожеж по Києву все більше…
Не викладаю. Але це жах…
Смолий пишет
И летят, летят,летят....суки
Не викладаю. Але це жах…
Смолий пишет
И летят, летят,летят....суки
Тракторні війська• 10 июня в 03:20
Київська обл. Тривога з вечора і до ранку, тому відповідь так, спати лягаємо. Але у мене, який то сон, прокидаюся серед ночі, моніторю де летить, якщо з нашого боку і вже Київ вмикає сирену, то дитину в коридор переміщую.