Наверное самый пипец из пипецов. Страшно представить последствия

Кава з перцем• 10 июня в 16:21
Ответ дляШеллар
Серьожінька до виборів готується, грошенят потрібно назбирати.
Вже назбирав грошей, навіть в підручники історії України Притулка вже увійшов придворний ЗЄрмаківський волонтер-мільярдер, разом з ЗЕ пропагандисткою Берлінською та придворними волонтером Чмутом.

Ответ дляdiamond_shop
цей рижий довбгорай санкції давно міг посилити, але петляє й петляє, досі дивлюся, що секта його свідків наче сліпа, все вірить у нього, хоча як він вже об нас ноги витирає, як може, як принижує з тією імітацією перемовин, то й так усе ясно, але ще хтось вірить у святого трампона
Так не буде ніяких санкцій проти рфії від трампусі , невже це ще комусь незрозуміло?
Питання, що далі? Обстріли цивільних посилюються, наступ та просування рфії триває ...

Ответ дляdiamond_shop
невірно, саудити ні з ким не домовлялися, послухайте або почитайте нормальних експертів по нафті, Штатам теж невигідна надто дешева нафта, але дурнувата політика трампа довела до кризи, попит на нафту зменшився, а саудити через картельну змову почали втрачати ринок, бо є країни, що у опек не входять, нічим не пов´язані, продають нафти скільки можуть видобути
саудитам легко знижувати ціну, в них дуже маленька собівартість та мілке залягання пластів, вчіть матчастину
С какого перепуга вы решили, что я не в курсе событий?
С чего вы вообще решили, что разбираетесь в данном вопросе?
’’В принципе, если будет $30-35 американская марка Brent, нам о’кей’, – пересказал журналист слова представителей американского бизнеса. Если цена Brent будет опущена до вышеупомянутого уровня, это означает, что российская марка нефти Urals будет стоить $25-30, что совершенно не соответствует ожиданиям, заложенным в бюджет РФ. ’А у Путина – $60-65 в бюджете. Что будет с Россией? То, что сказал министр финансов Силуанов: россиянам придется затянуть пояса и учиться жить скромно. Перевожу с языка Силуанова: вам кранты, россияне’, – добавил собеседник.’
Вся информация общедоступна.

Ответ дляanutka-e220
Ну я ж не вам відповідала) ви суті не вловили.Я і за нашого не голосувала,тому очікувань не мала.А людина якій я відповідала,впевнена що Трамп зробив все для миру,і моє питання що саме залишилось без відповіді.
Какое именно ваше питання осталось без ответа?
Ответ длячаревна
Я как раз видео посмотрела Мадяра, нихрена Петя ему не даёт на дроны.
Честно сказал, открыто из первых уст.
Что вы за него так напрягаетесь, непонятно...
Честно сказал, открыто из первых уст.
Зеленський обікрав ЗСУ.Скандал на скандалі.А в Вас стрілки на Мадяра,якому якийсь Петя нічого не дав.Звернувся би до президента Зеленського,Зеленський точно дав би.

anutka-e220• 10 июня в 20:46
Ответ дляxardin
До вас взагалі ніяких не було питань