Запасная спина• 10 июня 2025

Чи може бути Епштейн Барр при таких аналізах?

руки_Крюги• 10 июня 2025
Я думаю, что нет, но может какая-то нетяжелая форма
автор Запасная спина • 10 июня 2025
Ответ дляруки_Крюги
Дитині 8 років, температура до 39-39,7 п´ятий день
Кашпо• 10 июня 2025
Ответ дляЗапасная спина
Горло?
Душа компанії• 10 июня 2025
Що каже chat gpt?
автор Запасная спина • 10 июня 2025
Ответ дляКашпо
Горло?
Червоне, але не болить. Покашлює, вчора лікар слухала, все норм
Борщик• 10 июня 2025
А на Эпштейн - Барра сдать не судьба?
Дождливая• 10 июня 2025
А почему Вы думаете на эпштейн барр? Педиатр прощупыванием селезенки может заподозрить и направить на анализ. Сдайте анализ именно на ЭБ.
100%• 10 июня 2025
Взагалі при таком затяжному перебігу хвороби треба робити ЗАК з ручним підрахунком нейтрофілів.
Ну і підтримаю тих, хто радить здати аналіз саме на ЕБ. ПЛР, якщо точно.
Директор Пляжу• 10 июня 2025
При мононуклеозі в ЗАК мають бути віроцити (атипові мононуклеари). По вашому аналізу незрозуміло, чи їх не виявлено, чи їх і не шукали.
З такою температурою при ЕБ горло б було не просто червоне, дитина не могла б ковтати.
автор Запасная спина • 10 июня 2025
Ответ дляБорщик
А на Эпштейн - Барра сдать не судьба?
Судьба, чекаю результат