успокойте_Меня• 10 июня в 09:32
Що допомагає вам не зриватись із дієти у стресові періоди?
Позаземний розум• 10 июня в 09:34
Дуже рекомендую відео Єфросініна Крупкіна про збалансоване харчування
ЯНаПэПэ• 10 июня в 09:34
Дозволяю собі вкусняшки тільки блюдце і раз на тиждень.
Це дійсно збиває оскому.
І не має більше бажання жерти.
Це дійсно збиває оскому.
І не має більше бажання жерти.
Позаземний розум• 10 июня в 09:35
Я вже тиждень харчуюсь за Рекомендацією Крупкіної. Сита, довольна за два тижні -2 кг
Я шалунья• 10 июня в 09:38
Ответ дляПідмітайло
Мне когда стресс кусок в горло не лезет
Такая же фигня
задумчивая мордочка• 10 июня в 09:48
Сначала что-то низкокалорийное ем (много), потом вкусняшку (мало)
Куда_бежать• 10 июня в 10:18
Все в вашій голові насправді. Я коли ставлю ціль або мету, то досить легко. Просто не акцентую увагу на цьому. Інше питання - чи треба настільки? Якщо дійсно треба, то вперед. Навіть не дуже тягне, коли не пробуєш. От зараз відмовилася від штучного солодкого на місяць. Порушила 1 раз, не було чого їсти на дачі. З´їла пирога шматок.