Мрію про пончик• 10 июня в 10:44
Які рослини найкраще витримують спеку та посуху у вашому регіоні?
ЖующаЯКонфету• 10 июня в 10:55
Мої фікуси та монстери дуже добре переносять спеку, стоять на балконі
Покорительная• 10 июня в 11:31
Ответ дляЖующаЯКонфету
можете фікус порадити? який саме витримає спеку? дочка просить фікус, а в неї в кімнаті прям дуже жарко, весь день сонце.
Стефанія• 10 июня в 12:19
Ответ дляЛюбительница
Туя
Козачий вус
Туї погано витримують спеку без поливу.
Залізна пані• 10 июня в 12:34
Лілеї, лілейники, хости, флокси, іриси. Буде півтора дощі за літо - виживуть і навіть будуть квітнути.
ЖующаЯКонфету• 10 июня в 14:49
Ответ дляПокорительная
Фікус бенжаміна дуже добре переносить спеку.
Якщо ново рослина, потрібно її поступово, протягом тижня ставити ближче до вікна, щоб змогла адаптуватись,
Вибирайте сорт зі світлим листям