кнопкодав• 10 июня 2025

Як вам мій новий манікюр? Після того трешу, що був

Це моя попередня тема -
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3720477
Нарешті зробила у свого майстра. Подекуди видно пропили від минулого разу
Ду да ду да ду• 10 июня 2025
Як ваш майстр прокоментувала попередній манікюр?
Мию вікна у мороз• 10 июня 2025
Порезы тоже с прошлого раза?
автор кнопкодав • 10 июня 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Особливо ніяк, зауважила, що можливо той майстер не має досвіду
автор кнопкодав • 10 июня 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Порезы тоже с прошлого раза?
Ні, з цього. 1 поріз, то ніщо
Мию вікна у мороз• 10 июня 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Гадити на колег - це непрофесійно
Покращена• 10 июня 2025
Хорошо хоть не постят свои интимные прически
Руда ліса• 10 июня 2025
Лютый трэш такая форма и сам маникюр.
Алина-1240• 10 июня 2025
У меня такой)))
Ну шо не так?• 10 июня 2025
Автор, очень мило, не слухайте никого. Какая цена?
Забризкана водою• 10 июня 2025
Ответ длякнопкодав
Ні, з цього. 1 поріз, то ніщо
Не ніщо, а шукайте нормального майстра, цій ще вчитись і вчитись. Хоча, на комусь же це треба робити, якщо вас все влаштовує, то хай це будете ви))
Ну шо не так?• 10 июня 2025
Ответ дляРуда ліса
Лютый трэш такая форма и сам маникюр.
Вы когда что то пишете, прикрепляйте примеры с фото, для сравнения и объективности.
ПолБатона• 10 июня 2025
Ну порезанные пальцы точно демонстрировать не стоит и свободный край уберите, будет опрятнее выглядеть
Покращена• 10 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
У меня такой)))
Ить жеж епть...
Мой завтрак• 10 июня 2025
Дивна форма і край якийсь нерівний і різний на всіх пальцях, теж майстер так собі
Не танцую- но пою• 10 июня 2025
Симпатично, у вас самі руки доглянуті, шкіра зволожена і гарні, довгі пальці, мені здається на ваших руках майже любий манікюр буде виглядати добре, не беручи до уваги оте ліплення з вашої попередньої теми, там дійсно щось пішло не так
Скляна миша• 10 июня 2025
Я б сказала, що форма не має чіткості. Запили по бокам глибокувато. На ваші пальці мʼякий квадрат гарно б підійшов.
Божий одуванчик• 10 июня 2025
Руки порізані. Якесь знущання
Банка з медом• 10 июня 2025
Ответ дляПокращена
Та все ж лысые, нечем хвастаться.
Твоя космішна• 10 июня 2025
Девочки, что за прикол обсуждать вечно ногти? Ну накрасила, ну ок. Это просто ногти. При том, хренью страдают этой украинки в основном.
Латексне альтер ЕГО• 10 июня 2025
та кому потрібні ваші нігті? хто на них дивиться? як подуріли з тими нігтями.
Латексне альтер ЕГО• 10 июня 2025
Ответ дляТвоя космішна
так. в Британії всі без нігтів і часто густо й без фарбування волосся ,з сивиною, але всі щасливі і забезпечені. а це сидіти під шахедами і нігтями хизуватись. клініка
Твоя космішна• 10 июня 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Не, ну люди отвлекаются как могут. Но создавать несколько тем по повогу ногтей. Зачем. Да плевать всем на ваши ногти, фигуры и волосы. Что хотите-то и делайте.
Латексне альтер ЕГО• 10 июня 2025
Ответ дляТвоя космішна
100% плевать
Ушла и Пришла• 10 июня 2025
Ответ длякнопкодав
Какая деликатная женщина. Я когда делала себе даже самый первый раз у меня не было Такого ужаса. Вы не приглядывались может быть у неё плечи из ягодиц торчали?
ХикориДикори• 10 июня 2025
Не розумію, навіщо так ускладнювати собі життя, ще й ризикувати здоров´ям і переживати, що майстер поріже і гепатитом або чим гірше заразить?
Зараз такий вибір якісних накладних нігтів, кріпляться легко, тримаються міцно 2 тижні точно, знімаються без проблем.
автор кнопкодав • 10 июня 2025
Ответ дляРуда ліса
Лютый трэш такая форма и сам маникюр.
Як на мене гарно
автор кнопкодав • 10 июня 2025
Ответ дляХикориДикори
Цікаво. Це на клей садиться? Як побутові справи робите?
Ушла и Пришла• 10 июня 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Это говорит о стойкости духа💪 и о самоуважении. И вообще зачем вы приводите в пример только зачуханных европеек? Среди них тоже есть много тех кто за собой ухаживает.
Ушла и Пришла• 10 июня 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Вам не нужно так и не пишите
Мой завтрак• 10 июня 2025
Ответ дляТвоя космішна
А ви хто? Кацапки таким не страждають?