Банка з медом• 10 июня 2025
Дешева швабра чи дорога? Є різниця?
В якості миття підлоги.
Якщо є, то яка?
Самоучка• 10 июня 2025
Ответ дляБанка з медом
Покажіть, будь ласка, яка це з класичною насадкою?
Друга з ваших,але ціна захмарна.
Самоучка• 10 июня 2025
Ответ дляБанка з медом
Дякую.
Подивилась на розетці,віледа досить не погані,ті,що з ведром.Працюю в клінінгу,знаю,що раджу)
Банка з медом
• 10 июня 2025
Ответ дляСамоучка
В нас з Польщі возять віледу ,дешевше ніж на розетці. Подумаю
Самоучка• 10 июня 2025
Ответ дляБанка з медом
Тоді знайдіть алюмінієву блакитну,з квадратним відром.Супер.
Банка з медом
• 10 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Дякую
Банка з медом
• 10 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Таку
О, це вже видно, що якість
Дякую, таку буду шукати
Кредитная• 09 июля 2025
Беру швабри такі дешеві в Аврорі, насадки до них можете пошукати натуральні і без цієї лапши, гладенькі, вони краще митимуть. Навряд чи ця дорога швабра варта своєї ціни.
Варена цибуля• 16 июля 2025
Людство ще не придумало нічого крутішого і надійнішого за звичайну дерев´яну швабру з тряпкою