ИНЬэтовамниЯНЬ• Изменено 10 июня в 12:16
Які пелюшки берете?
Купляю дорогі, дуже багато грошей йде.
Чи ж дешеві ?
Я заходила в аптеку і брала які є .
А то можна і на таблетки юа шукати замовляти.
Якої фірми які саме ви берете ?
Чи ж дешеві ?
Я заходила в аптеку і брала які є .
Якої фірми які саме ви берете ?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 июня в 12:16
Ответ дляСвятатабожа
Шо це
ПЕЛЕНА1, и, ж. Нижній край одягу (плаття, спідниці і т. ін.). Ти, сестро Феба молодая! Мене ти в пелену взяла І геть у поле однесла (Шевч., II, 1963, 300); - Сюди сідайте, - змахнула мати пеленою чистісіньку, аж лискучу, лаву... (Коп., Вибр., 1953, 446).
ПЕЛЕНА2, и, ж. 1. заст. Покривало. Йшла вона, неначе та лебедочка плила, в білім, як сніг, убранні. З-під віночка білих квіточок хвилею спадала аж до землі пелена, зіткана буцім з павутини (Стор., І, 1957, 372); * У порівн. Перший сніг і ласкаво і мило Пеленою пухнастою ліг (Мас., Сорок.., 1957, 308).
2. перен. Суцільний покров (чого-небудь легкого, невагомого), який обволікає що-небудь з усіх боків. Стелиться сивий туман пеленою (Дн. Чайка, Тв., 1960, 210); З півночі, від наддеснянських борів, повіяв свіжий передсвітанковий вітер, розірвавши пелену хмар (Дмит., Наречена, 1959, 211).
Святатабожа• 10 июня в 12:16
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Покривала в аптеці?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 июня в 12:17
Ответ дляСвятатабожа
Покривала в аптеці?
Ну я ж не знаю , что автор понимает под этим словом ...
Святатабожа• 10 июня в 12:18
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Якщо ви мені відповіли,то може знали
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 10 июня в 12:18
культУра• 10 июня в 12:24
Замовляти на таблетки юа. Беріть надешевші, найбільші упаковки. Яка різниця, які вони, якщо вони одноразові? Свою функцію вони виконають.
Для чого вони вам у великій кількості?
Папина дочка• 10 июня в 12:38
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Зараз запитаю
Брали самые дешевые в ашане, раз уписял и выкидываешь все равно. Или как вы их используете.?
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 10 июня в 12:41
Ответ дляПапина дочка
Ну да
Одна две пеленки в день надо