ГЛЮкоза• 10 июня 2025
викривлення носової перегородки Київ - який лікар знає що з цим робити?
Як діагностувати цей недолік?
Воленс-неволенс• 10 июня 2025
Кт, например
Вообще, она у большинства искривлена.
Исправляют это только если оно негативно влияет на жизнь: постоянно заложен нос, гаймориты чаще 1 раза в год и т д
Вообще, она у большинства искривлена.
Пугачиха• 10 июня 2025
Лор. Частина з них оперують, вам до такого. Коли будете записуватися, питайте, чи оперує.
Красота неземная• 10 июня 2025
Діагностируют при осмотре лор. Она почти у всіх искриалена. Вопрос мешает ли вам
ГЛЮкоза
• 10 июня 2025
Ответ дляКрасота неземная
Я думала це тільки в мене так
В мене неначе одна ноздря закладена
Заикальница• 10 июня 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Я думала це тільки в мене так
В мене неначе одна ноздря закладена
В мене тубоотит від цього. Але я би просто септопластику не робила, тільки пластику носа робила би
Красота неземная• 10 июня 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Я думала це тільки в мене так
В мене неначе одна ноздря закладена
Вы ею дышите? Я одной лучше дышу, другой хуже. Будете у врача, спросите, может лучше резекцию раковин носа делать. Не по ню как называется. Но внутри носа часть удаляют