Язвочка• 10 июня в 15:50

Дівчата 40+. Кривий Ріг або Миколаїв, важливе питання, гінеколог

Порадьте будь ласка гінеколога, який адекватно веде жінок в переменопаузі та менопаузі. Який призначає лікування згідно сучасних протоколів і виходили з індивідуальних особливостей організму
Даха-сваха• 10 июня в 16:02
4 лікарня Кривий Ріг, Скнар Ольга Петрівна, дуже гарний лікар
автор Язвочка • 10 июня в 16:14
Ответ дляДаха-сваха
Дякую. Ви особисто були у неї?
Даха-сваха• 10 июня в 16:14
Ответ дляЯзвочка
Дякую. Ви особисто були у неї?
так, я з нею вже біля 4 років
автор Язвочка • 10 июня в 16:16
Ответ дляДаха-сваха
так, я з нею вже біля 4 років
Дякую за відповідь!
СтрашнаяНаташа• 10 июня в 16:16
Я ходжу в Мама, до чоловіка(не пам´ятаю, як звуть). Але у мене і проблем ніяких немає, просто профілактично відвідую лікаря.
Даха-сваха• 10 июня в 16:16
Ответ дляЯзвочка
Дякую за відповідь!
не має за що)
автор Язвочка • 10 июня в 16:19
Ответ дляДаха-сваха
Якщо є можливість, дайте будь ласка контакти. Можливо вона приймає в приватних клініках, щоб простіше потрапити
Даха-сваха• 10 июня в 16:21
Ответ дляЯзвочка
в приватних не приймає, запис веде у себе, прийом 200 грн, запис за 2-3 тижня, відкрийтесь я вам в особисті напишу контакти
автор Dina38 • 10 июня в 16:22
Ответ дляДаха-сваха
Чекаю в особистому
KROX@• 10 июня в 18:15
Хожу років 12 в БМДЦ до Овчаренко. В мене були проблеми. Вона найкраща.