Гуру троллинга• 10 июня 2025
Здесь есть, те которые писали любовнице мужа, чтобы та отстала?
Вы и правда верите в то, что это сама женщина его за рога тянет к себе ? Может быть лучше поговорить со своим мужиком, и разбираться на своей территории со своими проблемами, а не чужого человека приплетать,
Істеріомама• 10 июня 2025
Ооо, я колись навіть ходила
Таке наївне дівча, зараз згадую і ржу)
Але то було щеплення для мене, щоб більше ніколи не вляпуватися в такі стосунки і завжди думати головю.
Таке наївне дівча, зараз згадую і ржу)
Радостина• 10 июня 2025
Я перестала общаться с подругой на этой почве. Устала слушать этот бред про Су...ку любовницу. Если бы не она, какая она такая плохая,вот если бы все женщины были порядочные, то не было бы измен....
Радостина• 10 июня 2025
Ответ дляІстеріомама
Ооо, я колись навіть ходила
Таке наївне дівча, зараз згадую і ржу)
Вы были любовницей или женой?
Жертва интернета• 10 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Это он вам все честно оставил😆
Ушел от жены и оставил ей квартиру (с)
А що він міг забрати? Дітей? Так вони йому не потрібні були.
І що я повинна була йому віддати? Спадок бабусі, чи подарунок батьків?
Так буває що все на жінці, а чоловік в приймах.
А суд вирішив що майно моє по закону, ну і відривати від дітей щоб забезпечити гуляку папашку це якось занадто.
Буває
пані Солоха• 10 июня 2025
Мені коханка писала, що в них любов-морковь, він щасливий з нею, а я баба -монстр. Ну я їй сказала, х.й з вами, забирай, вже вона дружина, але переписка зі мною її хоббі. Бідолагу закордон не випускають, бо в святого мужчини борг по аліментам, писала, щоб я відмовилась від них, щоб він міг виїхати, бо в них діти. Запропонувала, виплатити борг і пиз..вати, але я не проти, якщо на дітей перепише квартиру, тоді подумаю. Зараз пише, що подасть на зменшення аліментів, бо в колишнього проблеми, короче, любить мені писати
Сонячний зайчик• 11 июня 2025
Знаю случай, когда любовница писала жене, чтобы отстала.И ещё эта идиотка писала матери жене, друзьям, сестре жены, дочке жены.Все должны были уговорить жену отстать.Самое интересное, что жена вообще никого не держала, но идиотка считала ,что жена увела у нее мужика))