Мстящий за Зайца• 10 июня 2025
Чоловік сказав -мало просто існувати!
10 років разом.
Я працюю. 2 дітей. Весь побут на мені. Сьогодні почула-я ніхто. Я просто існую і цього мало...
Я не знаю що мені робити
Потринділиця• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Я спілкувалася зі сім´єю з Молдови. Там жінка чоловік і троє дітей. Я з ними подружилася. Вони дали контакти щоб ми приїхали, коли зовсім жопа((( я чоловіка не покину..
Мій чоловік сказав , що той до мене має щось.. от і почалося
Що робити вам?
Скажіть, я подумала і згадала, що давно хочу займатися танцями(ходити в басейн, фитнес, йога), що завгодно лише би заняття були ввечері і часто.
Хай сидить дома з дітьми по вечорам.
Мстящий за Зайца
• 10 июня 2025
Ответ дляПротру пилюку
а до чого він приплів що ви просто існуєте?
Ревнощі. Я думаю так. Все життя ревнощі
Ласковая_львица• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
А как? Мне противно в постель тогда .
А он хочет каждый день. И поставил условия -секс каждый день по моей инициативе..
А где мне брать инициативу???
Це ознака іншої жінки
Протру пилюку• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Ревнощі. Я думаю так. Все життя ревнощі
Авторе господи. Ви читати питання вмієте? Чи у вас проблеми з укр мовою? ’Мало просто існувати’ це про інертність та лінь, до чого тут ревнощі?
А я женатая• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
А как? Мне противно в постель тогда .
А где мне брать инициативу???
А шо @ля еслі нєт? 🤣
Він озвучив? Цирк на дроті …
Скажіть йому «Ніт», спроба маніпуляції зарахована як невдала. Тепер хай він вирішує як йому з цим жити , тепер це його проблема. )))
Він озвучив? Цирк на дроті …
Мстящий за Зайца
• 10 июня 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Це ознака іншої жінки
Каже ні. Я прямо питала. Казала ми не чужі кажи як є.. казав немає нікого
Мстящий за Зайца
• 10 июня 2025
Ответ дляПротру пилюку
То підкажіть як діяти. Я і так вразлива
Муркамурковна• 10 июня 2025
Ответ дляПротру пилюку
Я теж так подумала) а тут вон оно як)
СТБ треба викликать, пора на стосується кожного
Мстящий за Зайца
• 10 июня 2025
Ответ дляМуркамурковна
Я теж так подумала) а тут вон оно як)
Ну вам тільки приколотися (
Ласковая_львица• 10 июня 2025
Ответ дляПротру пилюку
Це про те, що чоловік сам не знає чого хоче, ніякої конкретики
Вапщета• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Багато принизив...я ніхто без нього...бо оплачує аренду...моя зарплатня медсестри на то не вистачить...діти ...що я сама можу?
Мій теж так говорив. Я заробляла 25 тис працюючи 4 години на день і діти на мені були. Він працював 10 годин і заробляв 70 тис, при цьому дітьми не займався бо втомлений. Вийшла на повинні робочий день, його послала і спокійно живу сама з дітьми. Тепер проситься назад і сім´я найважливіша що може бути. Так і говорю йому. Потрібно було цінити поки мав, а зараз ти нафіг мені потрібен? Ображається,)))
Муркамурковна• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну вам тільки приколотися (
Не, я реально не розумію що сталось,
Для мене фраза вашого чоловіка, це про ЖИТТЯ, а не про існування, навіть, якщо це відноситься до вашого шлюбу, ви чогось забули, що крім вас і вашого щастя, ваш мужик теж якось би хотів бути щасливим...чи йому не положенно?
Ви б хоч якось детальніше описали шо він хоче, що ви хочете , чи ви хочете общего чи просто існуєте під одною кришею бо нема кому куди податись
Мстящий за Зайца
• 10 июня 2025
Ответ дляВапщета
У мене не така зарплатня.
Я тільки мрію не бути залежна від чоловіків
Протру пилюку• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
То підкажіть як діяти. Я і так вразлива
Мій несподіваний вердикт що чоловік правий, і ви мохом поросли, вам треба розвиватися, бо ви вже не в змозі слова до купи зв´язати і викласти їх в логічно вибудувану розповідь. ’На мені робота діти чоловік каже що я просто існую, звинуватив що спілкуюся в однокласниках з іншим але то було в 2013 році, все життя ревнощі, подружилася з сім´єю...’ шо це було?
Мстящий за Зайца
• 10 июня 2025
Ответ дляМуркамурковна
Не, я реально не розумію що сталось,
Він сказав одну фразу:
Чоловік з дому має йти з повним шлунком і пустими яйцями
Мстящий за Зайца
• 10 июня 2025
Ответ дляПротру пилюку
А те що я втомлена??? По хуй??? Я так хочу виспатися...а мені -секс дай!!!
Муркамурковна• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Він сказав одну фразу:
Ну як би логічно) а що вас смущає? Конкретизуйте? Гарно поїсти і гарно потрахатись для мужика база як і для жінок багатьох, ще посидіти гарно потриндіти, поговорити, плани построїти, інколи посваритись, потім помиритись, кудись сходити разом, пообніматись, зробити щось разом для обох у задоволення і тд
Протру пилюку• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Він сказав одну фразу:
встав зранку і просто сказав? Чого ви постійно розказуєте якимись фразами вирваними з контексту, розкажіть з чого почалася сварка. Щось мені підказує що ви на нього накинулися з претензіями, а він у відповідь почав вам виказувати відразу все що прийшло в голову, але ж свої репліки і образливі слова до нього ви писати ге хочете, а тільки його , щоб тут його обісрали. Того й виходить нісенітниця.
Мстящий за Зайца
• 10 июня 2025
Ответ дляМуркамурковна
А з чим я маю йти з дому???
Відвести одну дитину в школу (зараз канікули, але взагалі) іншу в садочок.
Доїхати до роботи. Відпрацювати весь день.
Мені щось треба? Чи і справді досить що існую???
Муркамурковна• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
А з чим я маю йти з дому???
Ви маєте й и смачно нагодована, гарно виїб..на, і все те саме що і він
Може ви просто не вмієте розмовляти? Домовлятись? Чому ви відводите дітей в школу і садок? Чому не домовились пополам? Хоча б? Всі працюють, але домовившись люди приходять і готують разом або допомагають хто готує хто з дітьми і тд ..
Котики-муркотики• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
А как? Мне противно в постель тогда .
А где мне брать инициативу???
Условия чего?
Что взамен имеете?
Ума Палата• 10 июня 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Это типа ревнует или о чем он? По любому баба значит
Тіпа аби доїбстись хоч до чого.
Баба - 100%
Мій тато, коли на роботі щось там з´явилося, довго думав і нарешті причепився до мами із претензією: от женщіни звичайно люблять квіточки, а ти якось ні (у мами на городі ціла клумба їх різних, якщо що).
Баба - 100%
Ума Палата• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
А как? Мне противно в постель тогда .
А где мне брать инициативу???
Условіє він поставив
Котики-муркотики• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Він сказав одну фразу:
То хай наготує і подрочить.
Ума Палата• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Він сказав одну фразу:
А ви не спитали, яка ви з дому маєте йти?
Ума Палата• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Оце ’секс дай’ - це насправді ще один елемент токсу і агресії.
Мама Никитки-2• 10 июня 2025
Ответ для4есотка
На хер пошлите и не делайте ничего, скажите я просто существую, как ты сказал любимый
Та почекайте, може в авторки чоловік геніальний лікар і купу життів врятував, чи якийсь Нобелівський лауреат.
Автор, чим чоловік знаменитий?
Ласковая_львица• 10 июня 2025
Ответ дляУма Палата
Тіпа аби доїбстись хоч до чого.
Баба - 100%
Мій тато в такій ситуації мамі виказував ти не модна бо не куриш і не п´єш
Мама Никитки-2• 10 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
А как? Мне противно в постель тогда .
А где мне брать инициативу???
І наскільки він вас фінансово задовольняє?
Щоб ми зрозуміли рівень вашого пістетса