Котики-муркотики• 10 июня в 22:14
Я просрала життя і ненавиджу себе.
Так, ніхто не заставляв. Оглядаюсь назад чим думала я не знаю взагалі. Мабуть зовсім не думала
Завагітніла в 18, народила в 19.
Я не бачила життя взагалі
Мене дістала уборка готовка уроки.
Я немаю друзів я немаю нічого. Просрала золоті роки ні на що, бо та сімʼя не вартувала об стриженого нігтя.
Прожила абсолютно нещасливе життя.
Що маємо : величезна зайва вага , помираю ментально і таке враження що скоро і фізично
Я дуже нещаслива
Я дуже шкодую
Я не люблю прокидатись
Кожен день це паханина. Тіло болить все . Шлунок просто пече болить ниє часті відрижки
Погано себе почуваю.
Схуднути не можу. Дівчата сиджу і ридаю
Ну нахіба воно мені треба було ну нащо……
Мені хочеться на дискотеку
Мені хочеться до людей
Я прожила нещасливий шлюб з побоями і зрадами і брехнею
Дівчата як я каюсь як же я каюсь. Я не знаю як то все розгребти
Я така нещасна і вже нажаль не здорова ментально і фізично .
Я не бачила життя , друзів коледжу поїздки
Нахрена, просто нахрена (((((()(()
Завагітніла в 18, народила в 19.
Я не бачила життя взагалі
Мене дістала уборка готовка уроки.
Прожила абсолютно нещасливе життя.
Я дуже нещаслива
Я дуже шкодую
Я не люблю прокидатись
Погано себе почуваю.
Схуднути не можу. Дівчата сиджу і ридаю
Мені хочеться на дискотеку
Мені хочеться до людей
Нахрена, просто нахрена (((((()(()
Котики-муркотики
• 10 июня в 22:15
Я знаю мене зараз тут ще більше добʼють ментально
Котики-муркотики
• 10 июня в 22:16
Ответ дляНе пью, не курю
ребенку сколько? муж где?
Мудака нема вже
8.
Мандолина Бу• 10 июня в 22:16
Ответ дляКотики-муркотики
Сколько вам лет, сколько ребенку?
Котики-муркотики
• 10 июня в 22:16
Ответ дляНе пью, не курю
прям помер?
Таке буде довго жити. Живий
Свисток ля-минор• 10 июня в 22:17
Ответ дляКотики-муркотики
Мудака нема вже
8.
то візьміть себе в руки.
Хата на мати• 10 июня в 22:17
Скільки Вам років і дитині? Який зріст і вага у Вас? Очевидно,що у Вас депресія. Потрібно йти до невролога і починати пити антидепресанти. В очах розвидніється. Будете спокійна,нормально спатимете.
Не пью, не курю• 10 июня в 22:17
блин, 27 лет,вся жизнь впереди)))
раз папаня не помер,то детеныша ему в зубы, а сами - отдыхать на месяц
Залатавая• 10 июня в 22:18
Ответ дляКотики-муркотики
Мудака нема вже
8.
Ну мудака немає, дитина ж не винувата, що ви її народили. Вам всього 27 років. Ще не все просране, беріть себе в руки!
Котики-муркотики
• 10 июня в 22:18
Ответ дляЗалатавая
28, майже 29.
66сезон666серия• 10 июня в 22:18
Вам 27 лише, а Ви вже себе похоронили.
Треба взяти себе в руки. Якщо Ви сама з дитиною, то чому так багато готовки і прибирання?
Плакулька• 10 июня в 22:18
А мне 32 и нет детей, друзей, работы, ничего, тоже жалею, очень хотела бы детей, но теперь не знаю будут ли у меня дети. Работу мне искать или мужчину и детей делать, потратила много времени на мужчин, на которых не стоило тратить время
Ms. Доброта• 10 июня в 22:18
Бляха, вам же тільки 27 років.
Хто що де просрав?
У вас уже є дитина і ви можете будувати своє життя далі як захочеться.
Ви вільна і молода
Хто що де просрав?
Ви вільна і молода
Котики-муркотики
• 10 июня в 22:18
Ответ дляКросівки оригінал
На дискотеку 😂😂😂
Боже як смішно. Скажіть з чого смієтесь посміюсь із вами разом
Мандолина Бу• 10 июня в 22:18
Ответ дляКотики-муркотики
Таке буде довго жити. Живий
Вы не работаете? Почему такая тоска с бытом? Что вы так убираете и наготавливаете каждый день, будучи одной с ребенком? Вам же только 27, все еще возможно- и выучится, и работу найти, и друзей
Не пью, не курю• 10 июня в 22:19
Ответ дляКотики-муркотики
28, майже 29.
зебеременели в 18,народили в19+8=27)
какие 29
или вы троллище
какие 29
или вы троллище
Котики-муркотики
• 10 июня в 22:19
Ответ дляЗалатавая
Ну ви ж в 19 народили? 😂
Ну ? Дитині буде 9 мені 29.
Що смішного ?
Задираю носа• 10 июня в 22:19
всего 28?? еще вся жизнь впереди, но лучше поработать с психологом. лично мне это очень помогло выйти из депрессии токсичных отношений.
Мандолина Бу• 10 июня в 22:19
Ответ дляКотики-муркотики
Ну ? Дитині буде 9 мені 29.
Що смішного ?
Это если вы в 20 родили, ему 9, вам 29.
бЭйбА• 10 июня в 22:19
Ответ для66сезон666серия
Вам 27 лише, а Ви вже себе похоронили.
Тю, у вас ще все житья попереду.
Якщо вам стане легче, то я народила в 35, зайвої ваги майже немає, принаймні мене це не хвилює, але я все одно просрала своє життя
Хата на мати• 10 июня в 22:20
Одна дитина,не малютка,яка уборка безкінечна і готовка? Шо за маячня.
Ms. Доброта• 10 июня в 22:20
Ответ дляКотики-муркотики
Ну ? Дитині буде 9 мені 29.
Що смішного ?
29-9=20
В умові задачі сказано народила в 19