Кондуктор трамвая• 10 июня 2025
Сушка
Доброго вечора.хочу купити сушку,у кого яка марка та модель,і чи ви задоволені нею.?
Ніколи не мала її ,живемо у квартирі і думаю яку її купити,так як ніколи її немала.дякую,гарної та тихої ночі)
барабанщица• 10 июня 2025
Ответ дляБайрактара
Для ногтей? для белья? для воздуха?
Наверное для продуктов))
Кондуктор трамвая
• 10 июня 2025
Ответ дляБайрактара
Для ногтей? для белья? для воздуха?
Білизни
Кондуктор трамвая
• 10 июня 2025
Ответ длябарабанщица
Наверное для продуктов))
Можна було просто пройти мимо,чим умнічати)
Кондуктор трамвая
• 10 июня 2025
Ответ дляnaxodki_youtube
BOSH працює супер
Дякую,а модель яка?
naxodki_youtube• 10 июня 2025
сушка сушить так щоб нормально бавовну то у мене 3,2 години. Там на різний матеріал свої режими, але в середньому розраховуйте на такий час. Задоволена, в холодну пору року то то що треба . А літом деколи також сушу, а то на сонці рушники жорсткі
Кондуктор трамвая
• 10 июня 2025
Ответ дляnaxodki_youtube
У нас в квартирі немає сушки,вішаю на вешалки,та не дуже зручно.
Веселуха Муха• 10 июня 2025
Fugicom на 9 кг. Это моя первая. Незаменимый агрегат. Тоже негде сушить. Электроэнергии жрёт немеренно.
Кондуктор трамвая
• 10 июня 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Саме ця модель,ци всі сушки беруть багато електроенергії?
Аноним_Русалка• 10 июня 2025
Нещодавно питала про пралку з сушкою. Місця мені сушити білизну - завались. Але купили саме з сушкою і, реально, це тема!
Постільну білизну тепер не розвішую, а сушу одразу. Потім тільки виймаю і одразу складаю в шафу.
Відчутно: -30% зусиль і часу на це розвішування на всю білизну.
Прим. Я адепт прасування навіть футболок.
Кондуктор трамвая
• 10 июня 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Клас,а яка у вас?
Веселуха Муха• 10 июня 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Все очень много электроэнергии расходуют. Я ставлю 29-минутную сушку, на самом деле сушится больше часа. Но мы уже разбаловались, к хорошему быстро привыкаешь. Полотенца мягкие, на балконе так не высушишь.
Кондуктор трамвая
• 10 июня 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Клас,звісно до харошого бистро привикається,но як немає де сушити,то така штука потрібна
Веселуха Муха• 10 июня 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
В Украине у нас такого не было никогда. А за границей у всех почти. Балкона нет, в квартире заводится плесень если развешивать белье.
Кондуктор трамвая
• 10 июня 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Це точно
Паспортний стіл• 11 июня 2025
Ответ длябарабанщица
Наверное для продуктов))
мне для продуктов нужна. сейчас на хорошую цены не сложат. и дешевку брать на сезон не хочется. ищу информацию, может кто что подскажет.