Гарні диньки• 10 июня в 23:03
Дівчата, що плануєте консервувати і морозити на зиму?
Я планую робити запаси на зиму.
Закрию помідори, огірки, баклажани пізніше як по сезону буде все.
А чи доцільно щось морозити, якщо знов світло будуть вимикати?
Н@Диете• 10 июня в 23:04
Только огурцы и помидоры..с такими ценами про ягоды только мечтаю....варенья ни одной банки не осталось уже
Гарні диньки
• 10 июня в 23:06
Ответ дляН@Диете
Я про варення і не мрію(
Гарні диньки
• 10 июня в 23:06
Ответ дляArctic777
Ничего, 200 банок стоят пустые
В мене того року теж пусті стояли. Але, блін, в АТБ баночка помідорчиків 100 грн
ЗаведУющая• 10 июня в 23:07
Если нет своего, то из покупного это будет золотое варенье и компот. Просто покушать и то дорого ягоды и фрукты сезонные. Какое там варенье.
Муркамурковна• 10 июня в 23:07
Цього року залишилось багато усього закритого, буду морозити щось, якщо почнеться то закрию, опит вже є
Кумася• 10 июня в 23:08
Ответ дляГарні диньки
Що була тема в когось?
Та ні
Вже консервували і морозили минулі всі роки
Ондатрова шуба• 10 июня в 23:08
Так все як завжди.
Вже заморозила кріп, шпинат і полуницю.
В мене генератори, тому без електроенергії не сидимо
Томатного соусу 150л в тому числі
Вже заморозила кріп, шпинат і полуницю.
Томатного соусу 150л в тому числі
ЗаведУющая• 10 июня в 23:09
Раніше консервували, бо все було дешеве в сезон, в цілях економії. А зараз навіщо?
Кумася• 10 июня в 23:09
Ответ дляДякую_аж_підскакую
ніколи нічого не консервувала і не збираюсь
А сливи їли консервовані?
Їх такі ніде не купити, якщо сам не приготуєш у росолі
Несемо світло разом• 10 июня в 23:09
Огурцы, помидоры, томат, может компоты, чтобы не морозить фрукты, малину с сахаром, варенье третий год стоит.
KROX@• 10 июня в 23:09
Огурцы, томатный сок, капусту и баклажаны покислю в бочках. На деревьях миллион яблок, если вызреют, то сделаю сок.
Элька-Карамелька• 10 июня в 23:09
Я консервую без цукру, олії. І рідко додаю оцет. Аби не бахнуло- на 3 л 2 тбл ацетилсаліцилки. І взимку маю дієттичну їжу для схуднення
Дякую_аж_підскакую• 10 июня в 23:10
Ответ дляКумася
А сливи їли консервовані?
і не їм консервацію 🤷🏻♀️
хіба шо раз в півроку консервовані шампіньйони і огірки. але то купити не проблема
Кумася• 10 июня в 23:10
Ответ дляН@Диете
Я, коли спробувала агар, більше не варю варення, роблю джем
Элька-Карамелька• 10 июня в 23:11
До речі, я спробувала в тому році робити закрутки в банках і в духовці. Як тушенку. Набагато смачніша і жодна не бахнула.
І огірки, і помідори, і перець....
Love_Love_Love_• 10 июня в 23:11
Нічого не планую, слава Богу і ніколи нічого не планувала.
Ще не хватало пів життя на кухні над огірками провести
Муркамурковна• 10 июня в 23:11
Ответ дляArctic777
Дорого заморозка с учётом цен на электричество
Ну ви ж холодильник не вимикаєте? Загрузити морозильні відсіки і буде ок
Кумася• 10 июня в 23:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо у вас свіжий трюфель завжди
Я вся ваша• 10 июня в 23:13
Ответ дляОндатрова шуба
Так все як завжди.
Вже заморозила кріп, шпинат і полуницю.
Томатного соусу 150л в тому числі
Вже заморозила кріп, шпинат і полуницю.
Томатного соусу 150л в тому числі
Томату вже закрили 150 л?
Я роблю 20 на зиму щороку!
Love_Love_Love_• 10 июня в 23:13
Ответ дляКумася
Бо у вас свіжий трюфель завжди
Бо мені шкода свого часу щоб на те щоб організм оцтом з цукром травити потім цілу зиму.
Я вся ваша• 10 июня в 23:14
Ответ дляКумася
А сливи їли консервовані?
Я водила і оливковою олією заливала.
Їм лише я і не багато. Ще три півлітрові баночки є з минулого року