бибизяна• Изменено 11 июня в 00:35

Удар, опухла вена (дополнение к вчерашней теме)

Дополнение к вчерашней теме: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3726986

Вот какая нога сегодня. Дальше мажем гепариновой мазью как и говорила. Это что сегодня уже такой синяк или какая то другая проблема и надо к врачу? Первое фото вчерашнее. Второе на сегодня.
Kapitoshka7• 11 июня в 00:36
Ну що, все у вас добре, вийшов синячок, спостерігайте, за декілька днів він має почати коричневі ти, потім жовтіти, потім зникати... Але якщо через тиждень він не змінить цей колір, що на фото 2, ідіть до лікаря...
автор бибизяна • 11 июня в 00:36
Ответ дляKapitoshka7
Дякую вам
Kapitoshka7• 11 июня в 00:36
Таке якщо мастити кремом пройде за 2-3 тижні.
Пусин Кукин• 11 июня в 00:36
Обычный синяк. Вена на месте
автор бибизяна • 11 июня в 00:37
Ответ дляKapitoshka7
А що тоді перестати мастити?
Kapitoshka7• 11 июня в 00:38
Ответ длябибизяна
А що тоді перестати мастити?
То ви декілька днів помастіть, 3-5 днів, потім процес запустите і він буде швидко зникати, якщо не мастити , то і до місяця буде з ним ходити, ще й боліти буде. Він крема, геля чи що у вас там він трошки і боліти перестане, буде швидше відбувати регенерація тканин...
Апофиозная• 11 июня в 00:39
Помажте ще кілька днів. Також гарно допомагає траумель, якщо є в аптечці, бо спеціально дорого брати
автор бибизяна • 11 июня в 00:39
Ответ дляАпофиозная
Дуже дякую
автор бибизяна • 11 июня в 00:39
Ответ дляKapitoshka7
Дуже дякую
Kapitoshka7• 11 июня в 00:40
Або синяк офі з тональним кремом навіть є, але він слабенький, і шкіру сушить, але якщо ним мастити, то теж швидко проходить ніж нічого не робити, бо так точно місяць буде висіти, ще й боліти...
Апофиозная• 11 июня в 00:40
Доречі, банальні мазі по типу синяк оф теж нічогенько так діють
Алесс• 11 июня в 01:07
Ответ дляKapitoshka7
А якщо не мастити,то за півмісяця😂
Kapitoshka7• 11 июня в 01:22
Ответ дляАлесс
А якщо не мастити,то за півмісяця😂
У кого як, не впевнена, що за 2 тижні такий синяк зійде.
Алесс• 11 июня в 01:28
Ответ дляKapitoshka7
То анекдот такий. Якщо насморк лікувати пройде за 7 днів,якщо не лікувати,то за тиждень😂
Kapitoshka7• 11 июня в 01:29
Ответ дляАлесс
Ага, ну, автору наверное не очень смешно...
Алесс• 11 июня в 02:25
Ответ дляKapitoshka7
Обстановку надо разрядить)